Jak grać w NFS 2?

Gry    
ocena

Założeniem rozgrywki jest wykonywanie kolejnych rodzajów wyścigów w celu zdobycia jak największej ilości złota, a przez to zarabianie pieniędzy na nowe auta. W NFS2: Underground zaczynam na otwartej przestrzeni i mamy swobodny dostęp do miasta.

Jak grać w NFS 2?

Redakcja

To od gracza zależy tak naprawdę, które misje i w jakiej kolejności wykona. Poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje misji, z jakimi gracz może się zetknąć wraz z charakterystyką. Wszystkie misje dostępne w danym okresie (część pojawia się po zaliczeniu początkowych) możemy bez trudu znaleźć na mapie miasta – pokazuje się też miejsce, od którego zaczniemy dany wyścig.

Circuit – podstawowe wyścigi które dzielimy na okrążenia.

Drag – na krótkim odcinku musimy zmieniać odpowiednio biegi i wymijać inne auta (rywalizacja odbywa się na środku miasta).

Drift – inaczej jazda z poślizgami. Aby wygrać, trzeba zrobić jak największą ilość poślizgów (rywalizacja na torze lub na parkingu).

Outrun – w wyścigu tym nie ma ustalonej trasy, może się odbywać na mieście. Aby wygrać, należy oddalić się od przeciwnika na odległość minimum 300 metrów.

Showcase – w wyścigu tym nie ma ustalonej trasy. Musimy po prostu w wyznaczonym czasie dojechać na wskazane na mapie miejsce. Nagrodą może być wylądowanie naszego kierowcy na okładce renomowanego magazynu lub na DVD.

Sprint – wyścig z puntku A do punktu B.

Street-X – to krótkie wyścigi składające się z okrążeń. Rywalizacja odbywa się na tych samych trasach co zawody typu Drift z tą różnicą, że nie można używać Nitro.

Underground Racing League (w skrócie URL) – seria dwóch lub trzech wyścigów, w których udział bierze przynajmniej 6 samochodów. Rywalizacja odbywa się na specjalnych torach wyścigowych lub na lotnisku.

Należy przy tym pamiętać, że mamy również możliwość rozgrywki multiplayer, a także tunningu. W przypadku tego drugiego w specjalnych miejscac (zaznaczonych również na mapie), możemy ulepszać nasze fury zmieniając im np. silnik, skrzynie biegów, nitro, zawieszenie, opony, hamulce, turbo oraz oczywiście odpowiednio pomalować według naszych preferencji. Wszystko oczywiście kosztuje odpowiednią kwotę, dlatego na początku wskazane jest wykonywać pierwsze rodzaje wyścigów, które w szybki sposób już w początkowej fazie gry dostarczą nam trochę pieniędzy na rozbudowę naszego auta.

Zobacz, jak grać w Need For Speed 2 - YouTube:

W co obecnie gracie, poza NfS 2? Jakieś rekomendacje? Dajcie znać!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =