Gry Jak odblokować wszystkie zakończenia gry w Prince of Persia...

Jak odblokować wszystkie zakończenia gry w Prince of Persia Warrior Within?

-

W grze występują 2 zakończenia:

Normal Ending – podstawowe zakończenie (złe):

Uzyskamy je przechodząc grę w sposób standardowy, czyli nie zdobywając wszystkich upgrade’ów energii (Life Upgrade) ani nie posiadając Water Sword. Wtedy naszym ostatnim przeciwnikiem będzie Kaillena.

Dahaka Ending – prawdziwe zakończenie (dobre):

Przede wszystkim musimy zdobyć Water Sword, a więc uzyskać wszystkie upgrade’y energii. Pod koniec gry walczymy z Kaileena przez chwilę, po czym pojawia się Dahaka, którego pokonanie da nam dostęp do prawdziwego zakończenia, którego historia jest kontynuowana w grze Prince of Persia: Two Thrones.

Czy porady zawarte w artykule okazały się pomocne? Uważacie, że gry z wieloma możliwymi zakończeniami to dobry pomysł? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Korektor do paznokci – do czego służy?

Korektor do paznokci to bardzo pomocne, praktyczne i wydajne narzędzie przy malowaniu i zdobieniu paznokci. Dzięki niemu, gdy wyjedziemy lakierem poza płytkę paznokcia, nie musimy zmywać całego lakieru, a jedynie miejsce gdzie wyjechaliśmy lakierem, zaznaczyć korektorem.

Co grozi za pobicie?

Za pobicie skutkujące śmiercią ofiary sprawcy grozi nawet do 10 lat więzienia.

Zobacz też

Domowe sposoby na ból gardła

Ból gardła najczęściej kojarzony jest z przeziębieniem i grypą, ale może występować także przy anginie czy zapaleniu krtani. Wiąże się z uczuciem drapania w przełyku, pieczenia, a nawet z trudnościami z połykaniem. Jak mu zaradzić?

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: