Gry Jak przejść level 3-6 w Angry Birds?

Jak przejść level 3-6 w Angry Birds?

-

Misję 3-6 możemy przejść przy użyciu dwóch ptaków:

Pierwszym ptakiem musimy wycelować w taki sposób, aby uderzył w drewniany słupek znajdujący się za wagonikiem z dużą świnią, a przed kilkoma małymi. Kiedy umiejętnie uderzymy w belkę, ta za jednym zamachem zlikwiduje na planszy wszystkie małe świnie.

Drugim ptakiem musimy uderzyć praktycznie wzdłuż planszy, nie wychylając procy za bardzo do góry w taki sposób, aby w pierwszy wagonik, a dokładniej w jego dolną część (znajdującą się lekko powyżej kół) – jeśli odpowiednio wymierzymy odległość, to wagonik wypadnie z kółek i poleci wprost na drugi wagonik, który po upadku zlikwiduje ostatnią już na planszy dużą świnię.

Zobacz, jak przejść poziomy 3-6 w Angry Birds – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak urządzić mieszkanie dla singla?

Wydawać by się mogło, że mieszkanie dla singla nie różni się niczym szczególnym od lokum przeznaczonego dla rodzin. To jednak tylko pozory. Różnice nie opierają się tylko i wyłącznie na zwykle mniejszej powierzchni czterech kątów, lecz również, a raczej przede wszystkim, na szeregu rozwiązań aranżacyjnych, które dopasowane są do odmiennych potrzeb i stylu życia osoby mieszkającej w pojedynkę.

Porażenie przysenne – przyczyny, jak leczyć?

Paraliż przysenny to kilkuminutowa niezdolność do poruszenia się oraz wydawania dźwięków. Pojawia się przy zasypianiu lub przy wybudzaniu ze snu. Objawami są żywe, odrealnione obrazy, którym towarzyszy zwiotczenie mięśniowe. Osoby, które doświadczyły tego stanu, opisują go najczęściej jako nieprzyjemny i wywołujący lęk. Często pojawiający się paraliż senny może doprowadzić do narkolepsji.

Zobacz też

Wynajem mieszkania spółdzielczego

Wynajem mieszkania na rynku wtórnym jest powszechnie znany, jednak wciąż mało osób ma świadomość, iż istnieje możliwość wynajęcia lokalu bezpośrednio od spółdzielni. Aby stać się osobą wynajmującą musimy spełniać pewne wymogi prawne.

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Może Cię zainteresuje: