Jak przejść Scenario Campaign w Tekken 6?

Gry    
ocena

Grasz w Tekken 6 i nie możesz przejść Scenario Campaign? Poniżej dowiesz się jak sobie z tym poradzić.

Jak przejść Scenario Campaign w Tekken 6?

Redakcja

1. Najlepsze postaci do szybkiego przejścia tego trybu to Paul i Kazuya.

2. Po każdej misji sprawdzaj, jakie przedmioty zdobyłeś, jeśli są lepsze od tych, które posiadałeś, od razu je zakładaj. Im wyższa ranga (najlepsza to S), tym Twoja postać więcej będzie zadawać obrażeń lub będzie bardziej odporna na nie.

3. Jeśli masz problem z jakimś bossem w danym etapie, oszczędzaj bronie i amunicje, które wcześniej znajdziesz w skrzyniach i zostaw je dopiero na walkę z silniejszym przeciwnikiem.

4. Likwiduj wszystkie skrzynki, jakie się pojawią na drodze – można w nich nie tylko znaleźć lepsze przedmioty, ale także kosmitów, których pokonanie da Ci sporą ilość pieniędzy. Te zaś przeznaczyć można po zakończeniu misji na lepsze uzbrojenie dla postaci.

5. Pomagaj swojemu partnerowi w potrzebie. Jeśli masz dużo energii, a kompan mało, nie zbieraj dodatkowej energi, tylko poczekaj aż konsola sama po nią pójdzie (sam nie możesz kierować pomocnikiem).

6. Walcząc z bossem koncentruj się tylko na nim, pomagierami zajmie się twój kompan.

7. W walce z dużą ilością przeciwników jednocześnie używaj często R1/RB (PS3/X360) – dzięki temu pod wpływem zmieniającej się co chwila kamery, Twoja postać nie pogubi się, tylko namierzy najbliższego przeciwnika i będziesz mógł kontynuować kombinacje ciosów.

8. Aby zmienić poziom trudności na najtrudniejszy (Hard), należy raz przejść Scenerio Campaign na poziomie Normal. Później po każdym wejściu do tego trybu konsola będzie Cię pytać na jakim poziomie trudności chcemy grać.

Aby przejść Scenerio Campaign na 100% musisz odblokować i przejść 4 ukryte misje. Poniżej opis jak to zrobić:

Mishima Industries, Biotech Research Station Ruins – uruchamiasz misję Seahorse Grand Hotel i dochodzimy do rozwidlenia dróg. Wybierasz prawą drogę i po krótkiej chwili walczysz z Kangurem. Po jego pokonaniu odblokuje się poszukiwana lokacja – ostatnim przeciwnikiem w tej misji jest Roger Jr. Jeśli go pokonasz, zostaje automatycznie odblokowany.

Kigan Island – uruchamiasz misję Abyss Gate na poziomie Hard. Na początku pojawi się przeciwnik w słomianym kapeluszu, którego musisz szybko pokonać. Bierzesz przedmiot, który po sobie zostawił i wracasz na mapę świata. Kigan Island zostaje odblokowana, zaś jej bossem jest Yoshimitsu, który zostaje odblokowany po pokonaniu.

Subterranean Pavillion – musisz przejść misję 16th Archaeological Expedition’s na poziomie trudności Hard. Aby to zrobić musisz miec wszystkie przedmioty o randze minimum A, zaś najlepiej S. Zdobyć je możemy walcząc kilkukrotnie w tej lokacji z różnymi przeciwnikami. Ukryta lokacja posiada bossa – Mokujina – który po pokonaniu zostaje odblokowany.

Nightmare Train – najtrudniejsza lokacja w grze, do której dostęp będziesz miał po przejściu Azazel's Temple, Central Corridor. Podobnie jak w poprzedniej misji, musisz mieć przedmioty minimum z rangą A lub S. Całą uwagę powinieneś skoncentrować na Devil Jinie (bossie), natomiast Twój pomocnik na reszcie przeciwników. Ważne aby przez trzy pierwsze kolejki walczyć na środku pociągu – w ten sposób łatwiej wyeliminujesz hordy przeciwników. W kolejnej turze biegnij na koniec planszy i weź Gatling Gun – szybko rozprawisz się z największą falą wrogów. Później pokonanie Devil Jina nie powinno już sprawić żadnej trudności.

Jakie są Wasze opinie na temat gry Tekken 6? Czy artykuł okazał się pomocny? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
4.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =