Jak rozmawiać przez Teamspeak podczas gry przez Kaillera?

Gry    
ocena

Teamspeak to bardzo popularny program umożliwiający graczom rozmowy głosowe. Jego główną zaletą jest bardzo niskie zużycie procesora, dzięki czemu w trakcie gry można rozmawiać swobodnie, bez obaw o przeciążenia w czasie rozgrywki.

Jak rozmawiać przez Teamspeak podczas gry przez Kaillera?

sxc.hu

Przedstawiamy jak skonfigurować program, aby rozmawiać głosowo w trakcie grania przez Kaillera:


 1. Krok pierwszy

  Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest podłączenie mikrofonu, słuchawek lub ewentualnie głośników do komputera.

 2. Krok drugi

  Następnie ściągamy program TeamSpeak 2, dostępny przykładowo pod adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/komunikatory/TeamSpeak.html.

 3. Krok trzeci

  Instalujemy, po czym uruchamiamy go klikając w Connection, a później Quick Connect.

 4. Krok czwarty

  Po połączeniu pokażą nam się 2 okna. W pierwszym - pole Server Address – wpisujemy IP serwera, na którym zamierzamy grać i rozmawiać. W drugim polu – Nickname – wpisujemy swoją ksywkę. Pozostałe opcje pozostawiamy na ustawieniach domyślnych.

 5. Krok piąty

  Teraz wystarczy kliknąć Connect i zostajemy połączeni z serwerem głównym. Tutaj też możemy zobaczyć listę pokoi. Lista jest spora, dlatego najlepiej wybrać taki, w którym nie ma żadnych osób (mniejsze przeciążenia umożliwiające swobodną rozmowę z kolegą).

 6. Krok szósty

  Od teraz możemy cieszyć się grą i jednoczesną rozmową z drugą osobą, która znajduje się w tym samym pokoju. Jeśli dodatkowo chcemy usunąć zbędne dźwięki wydobywające się z programu to wchodzimy w zakładkę Settings, następnie Options, Sound Notifications i zaznaczamy Disable All Sounds.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 2 =