Jak ustawić własną muzykę w GTA SA?

Gry    
ocena

Jeżeli znudziły Was podstawowe dźwięki w GTA San Andreas, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podmienić je na bardziej ciekawe i chwytliwe dla ucha. Z tego poradnika dowiecie się, jak w prosty i szybki sposób podołać temu zadaniu.

Jak ustawić własną muzykę w GTA SA?

Fot.: Redakcja

Do podmiany potrzebny będzie nam specjalnie do tego przygotowany program. Można go ściągnąć z tego miejsca: http://www.przeklej.pl/plik/saat-for-addons-city-info-rar-000a804525sj2j6 . Następnie wypakowujemy pliki do dowolnego folderu.

Uruchamiamy program, klikając na Saatguifrontend.exe. Zostaniemy poproszeni o podanie folderu, w którym będą zapisywane wyeksportowane pliki audio. Najlepiej wybrać folder „SAAT”, w którym znajduje się program, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Następnie zostaniemy poproszeni o wskazanie folderu, w którym została zainstalowana gra GTA San Andreas. Uwaga: należy wybrać jedynie główny katalog z grą i nacisnąć OK.

Po włączeniu programu klikamy dwukrotnie na rubrykę Archiv (lista po lewej stronie), a następnie na GENRL znajdującą się w podrubryce SFX. Po prawej stronie w rubryce „File” wyskoczy nam lista wszystkich dźwięków znajdujących się w grze. Odszukujemy plik, który chcemy podmienić, a następnie zaznaczamy go. Klikamy na ikonkę „replace” (trzecia od lewej). Zostaniemy poproszeni o wskazanie dźwięku, który ma zastąpić oryginał. Pamiętajmy, iż musi on być w formacie .wav.

Na zakończenie należy zapisać wszystkie zmiany, klikając na ikonę dyskietki (pierwsza z lewej).

Włączamy grę i cieszymy się nowymi dźwiękami.

Udało się? Dajcie znać, przy jakiej muzyce teraz się bawicie :)

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =