Gry Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Sasuke

Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Sasuke

-

 • Krok pierwszy

  Sharingan: atak + obrona

 • Krok drugi

  Chidori: obrona + skok + strzałka w górę

 • Krok trzeci

  Miecz Chidori: obrona + skok + strzałka w lewo

 • Krok czwarty

  Fala Chidori: obrona + skok + strzałka w dół

 • Krok piąty

  Kula ognia: atak + skok

 • Krok szósty

  Kule ognia: atak + obrona +strzałka w górę

 • Krok siódmy

  Demon Sasuke : w momencie ładowania Chidori należy nacisnąć skok

 • Krok ósmy

  Chidori Shuriken: atak + obrona + strzałka w bok

 • Jaki jest Wasz ulubiony cios?

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co warto zobaczyć w Małopolsce?

Województwo małopolskie należy do najatrakcyjniejszych turystycznie regionów na mapie kraju. Gromadzi ono na swoim terenie spuściznę kultury, świadectwa historii i zachwycającą przyrodę. Na trzynaście polskich obiektów na liście dziedzictwa UNESCO aż pięć znajduje się właśnie tutaj.

Jak samemu zrobić błyszczyk do ust w domu?

Błyszczyk jest tego rodzaju kosmetykiem, który znajdziemy w niemal każdej damskiej torebce. Czasami jest to wręcz jedyny lub jeden z niewielu kosmetyków do makijażu, jakiego używają kobiety. Także młode dziewczyny, które zaczynają się malować, rozpoczynają od dyskretnego makijażu ust – od błyszczyków bezbarwnych, które później zamieniają na odpowiedni dla siebie, ulubiony kolor.

Zobacz też

Bulimia u dzieci – przyczyny, objawy, leczenie

Choroba ta podobnie jak anoreksja ma podłoże psychiczne. Chore osoby często nie wierzą we własne siły i możliwości, załamując się z powodu choćby najdrobniejszych niepowodzeń. Sytuacje stresowe kumulują w nich napięcie i podenerwowanie. Opychanie się wręcz jedzeniem jest jak gdyby zajadaniem tych konfliktów i stresów. Człowiek cierpiący na bulimię potrafi zjeść niewyobrażalnie duże ilości potraw.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: