Jak wykonać Taxi Boost w GTA SA?

Gry    
ocena

Taxi boost to specjalny trik wykonywany w taksówce, który polega na odbiciu się od bocznej ściany bądź muru w taki sposób, aby obrócić taksówkę o 360 stopni w powietrzu, a następnie wylądować na wyższej kondygnacji – przydatne zwłaszcza w wyszukiwaniu ukrytych sekretów.

Jak wykonać Taxi Boost w GTA SA?

Redakcja

Poniżej szczegółowy opis tego triku:

Na początek warto zmienić ustawienia klaksonu, ustawiając go np. na MS Wheel Up. Jest to o  tyle istotne, że w trakcie wykonywania tego triku trzeba będzie bardzo umiejętnie, a przede wszystkim powoli kręcić scrollem myszy.

Rozpędzamy naszą taksówkę i kierujemy się blisko do przyległej ściany. Jeżeli ściana znajduje się z lewej strony, to będąc rozpędzonym powoli przesuwamy się w jej stronę, a następnie będąc już bardzo blisko puszczamy gaz (domyślnie przycisk Strzałka w górę lub W), teraz przytrzymujemy przycisk odpowiedzialny za skręt w lewo (domyślnie A), a następnie zaczynamy umiejętnie ruszać scrollem w górę, cały czas pamiętając o wciśniętym przycisku A.

Jeżeli wykonamy tę kombinację poprawnie, to samochód wybije się wysoko w powietrze, zrobi obrót o 360 stopni, a następnie bezpiecznie wylądujemy na wyższej półce.

Zobacz, jak wygląda prawidłowo wykonany taxi boost - YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
2.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 2 =