Jak wykorzystać Hamachi do gry przez Kaillerę?

Gry    
ocena

Często zdarza się tak, że dwaj gracze chcą ze sobą zagrać, ale żaden nie może założyć gry przez Kaillerę P2P, ponieważ nikt nie ma zewnętrznego IP. W takich przypadkach z pomocą przychodzi program Hamachi.

Jak wykorzystać Hamachi do gry przez Kaillerę?

Redakcja

Co należy zrobić w takim wypadku?:

 1. Krok pierwszy

  Wchodzimy pod adres http://www.honmaru.pl/download/index.php?act=view&id=122, a następnie klikamy Download. Ściągamy i instalujemy Hamachi.

 2. Krok drugi

  Po uruchomieniu należy kliknąć przycisk Włącz znajdujący się w lewym górnym oknie programu.

 3. Krok trzeci

  Obok także znajduje się nasze IP, które możemy podać drugiemu graczowi do wpisania na Kaillerze, aby się dołączył. Przedtem jednak przechodzimy do zakładki Sieć, następnie Utwórz nową sieć. Tam wpisujemy dowolną nazwę (ID sieci) oraz Hasło – należy je zapamiętać, a następnie podać drugiemu graczowi, aby mógł dołączyć do tej samej sieci. Jeśli chcemy dołączyć do znajomego, to wybieramy zakładkę Dołącz do istniejącej sieci, wpisując dane, które poda nam drugi gracz.

 4. Krok czwarty

  Teraz wystarczy już tylko uruchomić program Kaillera (pamiętając aby Hamachi był w tym czasie włączony), wybrać grę, założyć swój pokój (IP podajemy te, które pojawia się w naszym oknie Hamachi) i cieszyć się grą przez sieć z drugim graczem.

Korzystacie z Hamachi? Czy obsługa tego programu sprawia Wam jakiekolwiek kłopoty? Zachęcam do komentowania.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =