Jak zabić Sima w The Sims 3?

Gry    
ocena

W The Sims 3 możemy zabić swojego Sima na kilka brutalnych sposobów:

Choroba – musimy kazać naszemu simowi przebywać wśród innych chorych, kiedy pojawi się komunikat o chorobie nie leczymy go, tylko np. dalej każemy pracować i przebywać wśród chorych. W ten sposób po kilku dniach powinien umrzeć z wycieńczenia.

Atak much – po każdym jedzeniu nie myjemy naczyń, tylko zostawiamy je brudne (najlepiej w brudnych miejsach jak np. na ziemi). Po kilku dniach wokół naczyń pojawią się muchy. Jeśli zostawimy Sima w ich okolicach, to po pewnym czasie rzucą się na niego i Sim umrze

Satelita – wychodzimy nocą z domu i wybieramy w opcjach "Patrz w gwiazdy". Jeśli będziemy patrzeć wystarczająco długo, to na Sima spadnie satelita, która zabije go na miejscu.

Starość – jedyny naturalny sposób. Aby do niego doprowadzić, musimy normalnie zajmować się naszym Simem aż do emerytury i późnej starości. Po pewnym czasie nasz Sim sam umrze.

Wystraszenie – jeśli zaprowadzimy naszego Sima na cmentarz, mogą pojawić się duchy, które go wystraszą. Sim nie umrze od razu, ale jeśli powtórzymy tę sytuację kilkukrotnie, to nasz Sim w końcu dostanie zapaści i umrze.

Grad (wyłącznie w dodatku Cztery Pory Roku) – za pomocą funkcji Pogodomistrza sprawiamy aby na dworze pojawił się grad, a następnie każemy w tym czasie wyjść naszemu Simowi na dwór.

Pioruny (wyłącznie w dodatku Cztery Pory Roku) – kiedy na dworze pojawi się burza z piorunami wyciągamy naszego Sima z domu, a następnie usuwamy piorunochron.

Słońce (wyłącznie w dodatku Cztery Pory Roku) – wystarczy Sima zostawić na dworze kiedy jest wyjątkowo gorąco, nie dając mu żadnego zabezpieczenia w postaci kremów przeciwsłonecznych lub czapki. Po dłuższym czasie nasz Sim zrobi się czerwony i odejdzie z Simowego świata.

Głód – najpierw musimy zamurować Sima w domu, w między czasie usuwamy lodówkę i telefon, a przy okazji możemy w opcjach wyłączyć Wolną Wolę.

Prąd – jeśli zepsuje się jakiś przedmiot w domu podpięty do prądu (np. telewizor) to możemy kazać Simowi, aby sam go naprawił. Ważne jest, aby Sim miał 0 punktów techniki, ponieważ przy większym współczynniku może naprawić przedmiot, a przez to nie kopnie go prąd.

Podpalenie –  przykładowo zostawiamy jedzenie na kuchence i czekamy aż dojdzie do pożaru. Nasz Sim w tym czasie powinien być w innym pokoju, zaś my w tym czasie powinniśmy zamurować wszystkie wyjścia z domu i pozbyć się telefonu i wykrywacza ognia (o ile mieliśmy wcześniej). Teraz wystarczy poczekać na panikę Sima i rozwój wydarzeń.

Utonięcie – budujemy basen z drabiną i każemy Simowi wejść do środka. Teraz sprzedajemy naszą drabinę (Tryb Kupowania) i czekamy aż Sim utonie.

Osoby, które nie chcą się bawić z poszczególnymi trybami mogą powyższe przykłady śmierci wykonać szybciej. Najpierw należy wejść do menu gdzie wpisujemy kody (należy przytrzymać klawisze Shift, Ctrl i C), a następnie wpisać: boolProp testingCheatsEnabled true. Teraz trzymając klawisz Shift klikamy na dowolnego Sima i wybieramy "Spawn.."/"Rodney's Death Creator". Po wybraniu tej opcji powinien pojawić się nagrobek, a następnie wybór śmierci spośród opisanych powyżej.

Zobacz, jak zabić Sima - YouTube:

Którą część The Sims lubicie najbardziej? Dajcie znać :)

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =