Jak założyć firmę w Euro Truck Simulator?

Gry    
ocena

Euro Truck Simulator nie oferuje możliwości posiadania własnej firmy. Jest jednak sposób, w jaki można pobawić się w zarządcę takiej działalności. Wystarczy trochę chęci, wyobraźni i zmysłu taktycznego.

Jak założyć firmę w Euro Truck Simulator?

Fot.: Redakcja

Co prawda w grze istnieje opcja założenia własnej filii na terenie jeszcze przez nas nieodkrytym, jednak jakikolwiek przychód będzie generowany tylko przez nas. Twórcy nie przewidzieli opcji najmowania innych kierowców, dlatego rozwijanie takiego biznesu szybko może się znudzić.

Z pomocą przychodzą specjalne fora fanów (chociażby http://www.tirowiec.com.pl/forum czy http://itruck.pl), na których zakładane są wirtualne firmy. Oczywiście, najpierw musimy przygotować własne projekty ciężarówek, a także naszej siedziby. Jeżeli nie potrafimy samemu edytować plików z gry, a przede wszystkim nie znamy się na grafice, wystarczy na forum umieścić stosowny post z prośbą o pomoc. Przy odrobinie szczęścia znajdzie się specjalista, który wykona dla nas wymagane elementy.

Paczkę własnych skinów wrzucamy na różne serwisy oferujące hosting plików (np. https://www.rapidshare.com/), aby reszta graczy mogła pobrać naszą zawartość. W tym momencie wrzucamy na forum ogłoszenie, iż potrzebujemy pracowników, ustalamy realne stawki i warunki współpracy.

Firma działa na umownych zasadach. Bez woli grających nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Pozyskane kontrakty rozdzielamy między naszych pracowników. Ci wykonują zadanie, jadąc w dane miejsce i przewożąc konkretny towar. Po wypełnieniu kontraktu rozliczają się z nami z przejechanych kilometrów oraz dostarczonych dóbr. Jeżeli wszystko się zgadza, wypłacamy wirtualne pieniądze i przydzielamy następny kontrakt.

UWAGA!

Cała zabawa jest bardzo umowna, można ją przyrównać do sesji RPG. Różnica polega jedynie na tym, iż poszczególni gracze wykorzystują Euro Truck Simulator do realizowania wytycznych postawionych przez szefa.

Pobierz demonstracyjną wersję gry - Euro Truck Simulator

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
3.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =

jak założyć tą firmę? ktoś wir

~ kolo / 2017-03-02 15:31:18
oceń komentarz: (0) (0)