Jak zdobyć dziewczynę w GTA SA?

Gry    
ocena

W GTA SA występuje 6 dziewczyn, z którymi możemy umawiać się na randki, a także 4 rodzaje randek. Poniżej prezentujemy poszczególne osoby wraz z opisem, gdzie możemy je znaleźć oraz jakie warunki spełnić, aby zgodziły się na randkę.

Jak zdobyć dziewczynę w GTA SA?

Redakcja

Uwaga! Jeśli zbierzemy wszystkie ostrygi w grze (co nie jest łatwe), to każda z wymienionych kobiet umówi się z nami bez względu na wymagania.

Rodzaje randek:

jedzenie – zabieramy dziewczynę do wybranego lokalu na lunch/kolację;

jazda samochodem – zabieramy dziewczynę na przejażdżkę w ekskluzywne miejsca w mieście;

taniec – zabieramy dziewczynę do klubu/dyskoteki;

stosunek – aby dziewczyna zgodziła się na stosunek, musimy zdobyć z nią przynajmniej 50% znajomości.

Dziewczyny:

Barbara: znajduje się w El Quabrados przed posterunkiem policji w godzinach od 16:00–6:00. Aby zwrócić na nią uwagę potrzeba 50% umięśnienia. Je wyłącznie w restauracjach, zaś przejechać można się z nią wyłącznie wokół miasteczka El Quabrados.

Denise: znajduje się blisko kryjówki na Grove Street w godzinach 16:00–6:00. Można ją także spotkać w trakcie misji "Burning Desire". Brak wymagań. Je wszystko – szczególnie w barach, zaś przejechać można się z nią w pobliżu Grove Street.

Helena: najpierw znaleźć ją można w BlueBerry na dachu Ammu-Nation, zaś w późniejszej fazie gry na farmie znajdującej się na zachód od Los Santos. Można ją spotkać w godzinach 8:00–12:00 oraz 14:00–2:00. Jada z reguły w restauracjach, zaś przejechać się można z nią dookoła farmy, na której ją spotykamy

Katie: znajduje się w San Fierro na polu golfowym w godzinach 12:00–0:00, w dalszej części gry znajdziemy ją przy "Gant Bridge" w domu. Lubi napakowanych facetów, a więc trzeba mieć 100% mięśni. Jada wyłącznie w restauracjach, zaś przejechać można się z nią po dzielnicy "Chinatown".

Michelle: najpierw znajduje się w San Fierro w szkole samochodowej w godzinach 0:00–12:00. Jada przeważnie w barach Burger Shot, zaś jeździć lubi po centrum miasta.

Millie: na początku dostępna jest w trakcie misji "Key to her heart", w późniejszej fazie gry spotkamy ją w Las Venturas w swoim domu. Milie nie ma żadnych wymagań, więc wystarczy ją spotkać w godzinach 2:00–10:00 lub 14:00–18:00. Je przeważnie w restauracjach, zaś pojeździć z nią można po centrum Las Venturas oraz w okolicach jej domu.

Zobacz, jak zdobyć dziewczynę w GTA SA - YouTube:

Która dziewczyna najfajniejsza? ;) Dajcie znać.

OCENA
4.17
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =