Jak zrobić pochodnię w Minecfraft?

Gry    
ocena

Pochodnia to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu nie musimy obawiać się nocy (a przynajmniej nie w takim stopniu, jak bez niej), a także przyozdobimy nasze powstające włości. Jej produkcja jest naprawdę prosta, warto zatem skusić się o wytworzenie kilku sztuk.

Jak zrobić pochodnię w Minecfraft?

Fot.: Redakcja

Aby wejść w posiadanie pochodni, musimy zebrać odpowiednie surowce. Będą to kolejno drewno oraz węgiel. Drewno można pozyskać z rosnących wszędzie drzew, węgla upatrywać należy natomiast w górach (uwaga, często aby dokopać się do węgla, należy wyryć sobie drogę w mniej urodzajnych w surowce kamieniach), co wcale takie proste nie jest.

Szczęśliwych posiadaczy wyżej wymienionych surowców tylko krok dzieli od wytworzenia pochodni. W pierwszej kolejności przechodzimy do ekwipunku (naciskamy przycisk „e”), a następnie przerabiamy drewno na wooden plank (deski). Z wooden plank tworzymy następnie patyki (stick), w tym celu należy ustawić pionowo dwa wooden plank. Następnie w tym samym miejscu ustawiamy patyk i grudkę wcześniej wydobytego węgla.

Tym oto sposobem staliśmy się posiadaczami czterech pochodni. Możemy je rozlokować na mapie, przenosząc je wcześniej do paska podręcznych przedmiotów, a następnie naciskając prawy przycisk myszy.

Pobierz wersję demonstracyjną gry - Minecraft" href="http://pobierz.pl/gry/windows/logiczne/minecraft " target="_blank">Minecraft

Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =

Minecraft

~ Igor / 2017-12-10 20:09:03
oceń komentarz: (0) (0)