Gry Jak zrobić pochodnię w Minecfraft?

Jak zrobić pochodnię w Minecfraft?

-

Aby wejść w posiadanie pochodni, musimy zebrać odpowiednie surowce. Będą to kolejno drewno oraz węgiel. Drewno można pozyskać z rosnących wszędzie drzew, węgla upatrywać należy natomiast w górach (uwaga, często aby dokopać się do węgla, należy wyryć sobie drogę w mniej urodzajnych w surowce kamieniach), co wcale takie proste nie jest.

Szczęśliwych posiadaczy wyżej wymienionych surowców tylko krok dzieli od wytworzenia pochodni. W pierwszej kolejności przechodzimy do ekwipunku (naciskamy przycisk „e”), a następnie przerabiamy drewno na wooden plank (deski). Z wooden plank tworzymy następnie patyki (stick), w tym celu należy ustawić pionowo dwa wooden plank. Następnie w tym samym miejscu ustawiamy patyk i grudkę wcześniej wydobytego węgla.

Tym oto sposobem staliśmy się posiadaczami czterech pochodni. Możemy je rozlokować na mapie, przenosząc je wcześniej do paska podręcznych przedmiotów, a następnie naciskając prawy przycisk myszy.

Pobierz wersję demonstracyjną gry – Minecraft” href=”http://pobierz.pl/gry/windows/logiczne/minecraft ” target=”_blank”>Minecraft

Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Pachnący ogród – jak go stworzyć?

Zapach w ogrodzie wpływa na nasze zmysły, samopoczucie, często koi nerwy. Jednak musimy pamiętać o tym, że zapach to sprawa indywidualna. To, co dla jednych może okazać się przyjemnym i delikatnym zapachem, dla innych może być drażniące czy nawet duszące. Wybór zapachu jest zatem uzależniony od cech osobistych, indywidualnych upodobań. Wśród odmian roślin pachnących – pachną nie tylko kwiaty, ale także liście, owoce. Dodatkowo rośliny pachnące przyciągają owady. I często wydzielanie przez nie zapachu odbija się na wielkości kwiecia. Rośliny intensywnie i pięknie pachnące mogą mieć niepozorne kwiaty i na odwrót.

Jak zrobić czarne kolczyki z koralików?

Czarna biżuteria jest bardzo uniwersalna, pasuje do wszystkich strojów i jest odpowiednia na niemalże każdą okazje – do pracy, na imprezę, czy eleganckie przyjęcie. Wykonanie ich nie musi być skomplikowane, nawet gdy mamy zamiar użyć wielu różnych elementów. Na przedstawiony tutaj projekt składają się - 2 czarne koraliki z onyksu rozdzielone intensywnie czerwoną ceramiczną kuleczką, która nieco ożywi tę ciemną biżuterię.

Zobacz też

JuraPark Bałtów – atrakcje

Bałtów to wieś położona w województwie świętokrzyskim. Obecnie uważana jest za jedną z największych atrakcji tego regionu. Powstał tam pierwszy w Polsce park dinozaurów. Bałtów jest również przykładem realizacji założeń ekonomii społecznej w praktyce. I trzeba dodać… z sukcesem. Jego właścicielem jest stowarzyszenia Delta, zaś turyści mogą go zwiedzać od 2004 roku. W ciągu siedmiu lat organizatorzy zadbali o nowe atrakcje, które z roku na rok przyciągają coraz więcej zwiedzających.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: