Gry Jak zrobić serwer - COD 4?

Jak zrobić serwer – COD 4?

-

Na początek musimy pobrać 2 pliki: serwer którego znajdziemy pod adresem http://hotfile.com/dl/20634444/0813a1e/server.rar.html oraz crack do multiplayer, którego ściągniemy z tego miejsca – http://chomikuj.pl/s22222/Call+of+Duty+4+Crack+Multiplayer. Następnie rozpakowujemy plik serwer i otwieramy plik ‚server.cfg’ za pomocą notatnika. Teraz musimy zmienić w kilku linijkach dopisać odpowiednie słowa w miejscach, gdzie jest cudzysłów:

sets sv_hostname „…” – w miejscu kropek znajdujących się w cudzysłowie należy wpisać nazwę serwera

sets sv_Admin „…” – w miejscu kropek należy wpisać swój nick, którym będziemy się posługiwać w grze.

sets sv_Email „…” – w miejscu kropek znajdujących się w cudzysłowie należy wpisać swój e-mail.

Network Options

set net_ip „…” – w miejscu kropek znajdujących się w cudzysłowie należy wpisać swoje IP

Przykładowo:

sets sv_hostname „nazwa_serwera”

sets sv_Admin „Admin123”

sets sv_ Email „email@email.com”

set net_ip „12.123.123.123”

Po wpisaniu odpowiednich parametrów zapisujemy plik i wklejamy wszystkie rozpakowane pliki do folderu ‚main’. Teraz kopiujemy pobrany plik crack multiplayer i podmieniamy go w folderze z grą z plikiem ‚iw3mp.exe. Teraz klikamy w ikonkę uruchamiającą grę, klikamy na nią prawym przyciskiem myszy, wchodzimy do zakładki „element docelowy” i wpisujemy następującą komendę:

+set dedicated 2 +exec server cfg. + map_rotate+set sv_punkbuster 0+set net_port 28960

Dajemy zastosuj, a następnie uruchamiamy grę i w konsoli wpisujemy komendę:

/connect WPISZ_SWOJE_IP:28960

W miejscu WPISZ_SWOJE_IP musimy wpisać IP swojego komputera czyli przykładowo:

/connect 12.123.123:28960

Teraz już możemy się połączyć z serwerem i rozpocząć rozgrywkę Multiplayer.

Pobierz wersję demonstracyjną gry – Modern Warfare

Uwaga!

Uwaga: powyższa metoda została przedstawiona w formie ciekawostki dla osób, które posiadając oryginalną grę chcą spróbować pobawić się na kopii zapasowej.

Zobacz, jak zrobić serwer – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Wynagrodzenie dla pracownika za nadgodziny w porze nocnej

Przepisy kodeksu pracy oraz umowa regulująca stosunki pracodawca - pracownik dokładnie określają wymiar czasowy wykonywanej pracy. Jednakże często zdarzają się sytuacje, kiedy pracownik musi pracować w większym wymiarze czasowym lub o nietypowych porach - np. w nocy. Ważne aby otrzymał za taką pracę stosowne wynagrodzenie.

Zazdrość w małżeństwie – jak się jej pozbyć?

Odrobina zazdrości jest wręcz niezbędna, żeby utrzymać wzajemną relację w pewnym napięciu. Dzięki niej dajemy sobie wzajemnie sygnał, że nadal nam na sobie zależy. Jednak jej nadmiar jest dla związku naprawdę niszczący. Co zatem zrobić jeśli zazdrość zabija wasz związek?

Zobacz też

Sprzedaż mieszkania a współwłaściciele

Współwłasność jest instytucją prawa cywilnego, dzięki której własność tej samej rzeczy (także nieruchomości - mieszkania) przysługuje niepodzielnie kilku osobom. Współwłasność może mieć charakter ułamkowy lub w szczególnych sytuacjach - łączny. Współwłasność łączna dotyczy np. majątku wspólnego małżonków i jest regulowana odrębnymi przepisami.

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Może Cię zainteresuje: