Jak zrobić TNT w Minecraft?

Gry    
ocena

TnT to bardzo przydatna rzecz, zarówno w prawdziwym życiu, jak i w grach komputerowych. O ile tym pierwszym przypadkiem zajmować się nie będziemy, tak z powodzeniem wykonamy TnT w grze Minecraft. Mała dawka potrafi znacznie ułatwić nam życie, wysadzając okoliczne tereny w bardzo szybki sposób. A więc do dzieła!

Jak zrobić TNT w Minecraft?

Fot.: Redakcja

Aby wykonać poprawnie TnT, potrzebujemy oczywiście stołu craftingowego (umożliwia on łączenie ze sobą większej ilości składników). Następnym, nieodłącznym elementem jest oczywiście proch. Pozyskanie tego specyfiku może nastręczyć nam trochę kłopotów, gdyż nie występuje on w środowisku naturalnym. Aby go zdobyć, należy zapolować na bestie (Creeper i Ghast), ewentualnie możemy go znaleźć w skrzyniach znajdujących się w lochach. Drugim składnikiem jest piach. Pozyskanie piachu jest bardzo proste, znajdziecie go praktycznie wszędzie.

Gdy zbierzemy wymagane składniki, możemy przejść do produkcji. Na stole craftingowym ustawiamy kolejno proch oraz piach w taki sposób, aby składniki występowały naprzemiennie (ilustracja poniżej).

Chwilę później w naszym ekwipunku ląduje TnT. Udanej zabawy – nie zapomnijcie zachować bezpieczną odległość przy detonacji.

Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
3.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 2 =