Jakie gry co op polecacie?

Gry    
ocena

Gry w trybie Cooperative pozwalają przynajmniej dwóm lub większej ilości graczy na wspólne granie w trybie kooperacji.

Jakie gry co op polecacie?

Redakcja

Poniżej prezentujemy najlepsze gry tego typu z poszczególnych gatunków:

Tekken Tag Tournament (Playstation 2) – najlepsza bijatyka w trybie kooperacji, pozwalająca dwóm graczom na walkę w jednej drużynie.

Virtua Tennis 2009 (Xbox 360, Playstation 3) – najlepszy tenis pozwalający na rozgrywki deblowe.

LittleBigPlanet (Playstation 3) – platformówka, w którą grać można - zarówno offline, jak i online - w kooperacji aż do 4 graczy jednocześnie.

Dungeon Hunter: Alliance (Playstation 3) – jeden z nielicznych na rynku RPG-ów akcji (hack n'slash).

Baldur's Gate: Dark Alliance 1 i 2 (Playstation 2, Xbox) – kolejne rewelacyjne gry w trybie kooperacji na dwie osoby przy jednej konsoli.

Pro Evolution Soccer 2011 i Fifa 2011 (Xbox 360, Playstation 3) – oprócz trybu rywalizacji można grać nawet do 4 osób wspólnie – każdy z graczy kieruje określonym piłkarzem w tej samej drużynie, co pozwala na zupełnie nowe doznania w grze sportowej.

Spare Parts (Playstation 3) – jedna z nowszych gier platformowych ukierunkowana zwłaszcza na kooperacyjny tryb rozgrywki.

Uncharted 2: Among Thieves – kilka trybów zabawy online w kooperacji, przechodzenie specjalnych misji do 3 graczy jednocześnie, a także inne tryby, takie jak przechwytywanie skarbów drużyny przeciwnej i przeniesienie ich do określonego miejsca na mapie.

Assassin's Creed: Brotherhood – kolejna gra przygodowa pozwalająca na wspólne wykonywanie misji w klimacie epoki renesansowego Rzymu.

Call of Duty: Black Ops – najpopularniejsza obecnie gra FPP i jedna z najbardziej obleganych na światowych serwerach. Możliwość łączenia się w kilkuosobowe drużyny ze znajomymi przy jednoczesnej rywalizacji z pozostałymi graczami, zapewniają zabawę na długie godziny.

Czy znacie inne gry tego typu? Podajcie tytuły w komentarzu.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =