Kombinacja uderzeń i ciosów w GTA SA - jak zrobić?

Gry    
ocena

Grając w GTA San Andreas wiele razy natkniemy się na sytuację, w której musimy kogoś pobić jedynie przy pomocy rąk. Zwykłe klikanie i uderzanie nie zawsze daje spodziewane efekty, dlatego warto się zainteresować kombinacjami, które przedstawiamy poniżej.

Kombinacja uderzeń i ciosów w GTA SA - jak zrobić?

Fot.: Redakcja

Głównych kombinacji są trzy rodzaje, jednak można sklasyfikować je do trzech poszczególnych szkół walki. Swój ulubiony styl wybieramy na siłowni, po walce z trenerem. Takim oto sposobem możemy nauczyć się boksu (Ganton Gym, Los Santos), karate (Cobra Martial Arts, San Fierro) bądź też kick boksingu (Bellow the Bell Gym, Las Venturas).  Należy jednak pamiętać, iż jednocześnie możemy korzystać tylko z jednego z wyżej wymienionych stylów.

Gdy już posiądziemy wiedzę na temat interesującej nas szkoły walki, warto potrenować (chociażby na przechodniach) uderzenia oraz kombinacje specjalne.

Atak z biegu - biegnąc, przytrzymujemy prawy przycisk myszy oraz naciskamy F bądź Enter. Nasz bohater wykona efektowny cios, zadający sporo obrażeń przeciwnikowi. Uwaga, w zależności od wybranego przez nas stylu, kombinacja ta będzie wyglądać inaczej.

Dobijanie - gdy przeciwnik leży na ziemi, należy spojrzeć na niego, przytrzymać prawy przycisk myszy, a następnie wciskać F bądź Enter. CJ zaatakuje leżącego wroga w odmienny sposób, wszystko zależy od naszej szkoły walki. Jest to dobry atak, pozwalający na szybkie dobicie naszego przeciwnika.

Combo - najszybszym sposobem na eliminację wroga jest stosowanie combo składającego się z trzech ciosów. Aby je wykonać, należy przytrzymać prawy przycisk myszy, a następnie klikać równomiernie lewym przyciskiem myszy. CJ wykona atak składający się z trzech ciosów, który albo powala oponenta, albo od razu pozbawia go życia, warto zatem korzystać z danej opcji.

Zobacz też jak nauczyć się ciosów w siłowni:

W co obecnie gracie, poza CS? Jakieś rekomendacje? Dajcie znać!

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =