Gry Mafia - sterowanie

Mafia – sterowanie

-

Pierwsza dotyczy ruchów naszego bohatera, natomiast druga dotyczy jazdy samochodem. Poniżej przedstawiamy sterowanie do gry Mafia na podstawie wersji PC (ustawienia domyślne).

Sterowanie bohaterem:

Kierunek do przodu – strzałka w górę lub W

Kierunek do tyłu – strzałka w dół lub S

Kierunek w lewo – strzałka w lewo lub A

Kierunek w prawo – strzałka prawo lub D

Przełącznik biegu/chodzenia – Caps lock

Chodzenie – Prawy Shift

Przycisk akcji – prawy przycisk myszy

Strzelanie – lewy przycisk myszy

Celowanie – ruch myszą

Zmiana broni na następną/poprzednią – pokrętło myszy w górę/dół

Ekran ekwipunku – I

Chowanie broni – H

Wyciągnięcie broni – Backspace

Przeładowanie broni – L

Tryb snajperski – R

Lista zadań do wykonania – F1

Mapa miasta – Tab

Sterowanie pojazdem:

Przyspieszenie – strzałka w górę

Zwolnienie, wsteczny – strzałka w dół

Sterowanie w lewą stronę – strzałka w lewo

Sterowanie w prawą stronę – strzałka w prawo

Hamulec ręczny – spacja

Limit prędkości – F5

Zmiana kamery – C

Manualna/automatyczna skrzynia biegów – M

Następny bieg – A

Poprzedni bieg – Z

Klakson – K

Użycie sprzęgła – X

Spojrzenie w lewo – ,

Spojrzenie w prawo – .

Zamiana auta – Numpad 0 (tylko w przypadku niektórych misji)

Wersja demonstracyjna gry do pobrania tutaj: Mafia 2

Uwaga!

Powyższe ustawienia można w każdej chwili zmienić z poziomu menu opcji.

Zobacz, jak grać w grę Mafia – YouTube:

Co myślicie o sterowaniu w Mafii? Co byście zmienili? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Snajper aukcyjny – jak działa?

Auction sniper to użyteczne narzędzie pomagające podczas zakupów na aukcjach internetowych. Dzięki tej aplikacji nie trzeba cały czas nadzorować przebiegu aukcji – program zrobi to za nas i będzie licytował w odpowiednim momencie do kwoty, którą sami ustalimy. Należy pamiętać, że aplikacja służy do licytowania i nie można jej wykorzystywać do aukcji tylko z opcją „Kup teraz”.

Ćwiczenia na biust

Jędrny, sprężysty biust, to marzenie każdej kobiety. Bez względu na rozmiar, pełne piersi przyciągają spojrzenia zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Zobacz też

Kto dziedziczy dług po kredytobiorcy?

Coraz więcej banków udziela osobom fizycznym kredytów na bardzo długi okres. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w której nabywane jest mieszkanie lub finansowana jest budowa domu. Często wiek kredytobiorcy w momencie zakończenia spłaty zobowiązania zaciągniętego w banku wynosi 70 czy 75 lat, dlatego też coraz bardziej aktualna staje się problematyka śmierci kredytobiorcy.

Brandit, czyli niemiecka marka za rozsądna cenę

Praca w trudnych warunkach czy odbywanie wyczerpującej, lecz dającej wiele satysfakcji aktywności fizycznej poza domem, może być powodem, dla...

W poszukiwaniu pozytywów – czyli na jaką maseczkę się zdecydować, żeby wyglądać dobrze?

Obecna sytuacja związana z koronawirusem, zaskoczyła wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że życie przeniesie się prawie w całości do...

Może Cię zainteresuje: