Metal Gear Solid 3 - jak pokonać bossa The End bez walki?

Gry    
ocena

Walka z The End jest jedną z najtrudniejszych walk w grze. Osobom grającym po raz pierwszy może sprawić sporo problemów – jak bowiem podejść do snajpera, który na otwartym polu widzi nas nawet wtedy, gdy używamy kamuflarzu?

Metal Gear Solid 3 - jak pokonać bossa The End bez walki?

Redakcja

Istnieje jeden zabawny trik, który pozwoli nam wygrać walkę w taki sposób, że nawet się ona nie odbędzie. Oto jak tego dokonać:


The End z racji swojego wieku często przysypia. Nie zmienia to jednak faktu, że kiedy próbujemy do niego podejść, budzi się i z reguły jesteśmy bez szans. Można jednak go oszukać.

Przed rozpoczęciem walki dajemy Save i wychodzimy całkowicie z gry. Czas gry, jaki pojawia się na zapisanej grze jest bezpośrednio zintegrowany z systemem konsoli. Wchodzimy do opcji Playstation 2, wybieramy menu zmiany ustawień zegara, a następnie przestawiamy prawdziwą datę i godzinę (tę którą mamy naprawde w momencie gry) dokładnie o tydzień. Przykładowo: jeśli mieliśmy walczyć z The End 1 sierpnia, to ustawiamy zegar na 8 sierpnia. Zapisujemy ustawienia i włączamy grę.

Teraz dochodzimy do momentu walki z The End i pojawi się śmieszna scenka, w której The End jest zabierany z pola walki ponieważ umarł ze starości. Dzięki tej sztuczce możemy grać dalej, a ponadto możemy już wrócić do prawdziwych ustawień konsoli.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =