Gry Mirror's Edge - poradnik

Mirror’s Edge – poradnik

-

Najprostszym sposobem na wykonanie dowolnego triku w grze, który jednocześnie pozwoli na wykorzystanie dowolnego skrótu w grze (który normalnie nie byłby możliwy)jest wybranie jednego z przycisków na klawiaturze, a następnie skonfigurowanie pod niego jedną ze specjalnych komend.

Jak to zrobić?

1. Wybieramy klawisz F2 (ponieważ nie jest wykorzystywany w grze).
2. Następnie otwieramy katalog w którym zainstalowana jest gra „\My Documents\EA Games\Mirror’s Edge\TdGame\Config”. Otwieramy za pomocą edytora tekstu plik „TdInput.ini”.
3. Po jego otwarciu szukamy linijki, w której znajduje się wybrany skrót (w tym przypadku F2). Linijka powinna wyglądać w ten sposób:
„Bindings=(Name=”F3″,Command=””,Control=False,Shift=False,Alt=False)”

4. Przechodzimy do Command=””, i w miejscu „” wpisujemy dany kod umożliwiający rozmaite triki.
Przykładowa komenda:
„Bindings=(Name=”F3″,Command=”ammo”,Control=False,Shift=False,Alt=False)” – na tym przykładzie wpisaliśmy polecenie ammo, dzięki któremu mamy od teraz nieskończoną ilość amunicji.

5. Zapisujemy plik, uruchamiamy grę, a następnie jeśli chcemy uruchomić ten trik wciskamy F2 (zgodnie z przykładem).

Poniżej lista innych trików, które możemy wprowadzić:

dropme – spowolnienie kamery (koniecznie trzeba wcześniej ustawić tryb ‚god’)
FreeFlightCamera – zmiana kamery z FPP na TPP i odwrotnie
god – nieśmiertelność
jesus – możliwość chodzenia w powietrzu
loadfullinventory – spowolnienie upływu czasu, którego sami zwolniliśmy
UnlockAllLevels – odblokowanie wszystkich misji w grze (na komendę LockAllLevels wszystkie etapy są blokowane)
UnlockAllTT – odblokowanie wszystkich misji w trybie time trial (na komendę LockAllTT wszystkie etapy są blokowane)

Graliście kiedyś w Mirror’s Edge? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Pomysły na prezent na 18-tkę

Osiemnaste urodziny to czas, gdy wkraczamy w dorosłość. Kupując solenizantowi prezent powinniśmy zadbać o jego wyjątkowość.

Jak osiągnąć sukces zawodowy?

Kim jest Napoleon Hill? Sądzę, że niewiele osób odpowiedziałoby na to pytanie. Ale to właśnie ten człowiek zasłynął zdaniem "Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać.”

Zobacz też

Jak wybrać blat kuchenny?

Wybór blatu jest ważnym aspektem wyposażenia kuchni. To od niego zależy nie tylko wygląd i spójność całego pomieszczenia, ale przede wszystkim funkcjonalność, na nim bowiem kroimy produkty, odkładamy tłuste łyżki kuchenne, tłuczemy mięso.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: