Morrowind - jak znaleźć magiczne buty latające?

Gry    
ocena

Magiczne buty latające znane również jako zwój Ikara, można znaleźć zaraz na początku gry. Musimy jednak się spieszyć – w tym celu zaraz po wyjściu z łodzi i wybraniu odpowiedniej klasy postaci oraz umiejętności wychodzimy na miasto.

Morrowind - jak znaleźć magiczne buty latające?

Redakcja

Ignorujemy pierwszego strażnika który do nas zagaduje i idziemy na północ od momentu wyjścia z pierwszej lokacji. Przechodzimy przez most za którym widzimy wielkie drzewo. Podchodzimy do niego i czekamy przez kilka minut. Po chwili powinniśmy usłyszeć krzyk oraz maga spadającego z nieba, który momentalnie ginie.

Teraz wystarczy go tylko przeszukać i zabrać jego ekwipunek. Wśród znalezionych rzeczy będą także latające buty, które po założeniu a następnie wykonaniu skoku przeniosą nas na sporą odległość – dzięki temu będziemy mogli podróżować po całej mapie świata w błyskawicznym tempie.

UWAGA!

Na samym początku gry nie jest wskazane używać latających butów, gdyż mamy za mało punktów wytrzymałości i możemy (podobnie jak mag) nie przeżyć upadku. W dalszej fazie gry jednak i rozwinięciu naszej postaci, buty te są bardzo przydatnym przedmiotem do podróżowania.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =