Mortal Kombat - jak grać online?

Gry    
ocena

Jeśli jesteś fanem Mortal Kombat i lubisz rozgrywki online, przeczytaj poniższy tutorial.

Mortal Kombat - jak grać online?

Redakcja

 1. Krok pierwszy

  Na początek ściągamy specjalną instalkę, dzięki której możemy pograć we wszystkie klasyczne odsłony Mortal Kombat począwszy od MK1 do UMK3 (łącznie 4 gry). Instalka znajduje się pod adresem http://www.honmaru.pl/download/index.php?act=view&id=137. Pobieramy, a następnie instalujemy ją na dysku.

 2. Krok drugi

  Przechodzimy do folderu z grą, a następnie do zakładki 'Roms', w której musimy umieścić romy. Ważne jest, aby nie rozpakowywać pobranych romów, tylko wrzucić je bezpośrednio do katalogu 'Roms'. Poszczególne części możemy bez problemu znaleźć poprzez wyszukiwarkę Google wpisując 'Mortal Kombat roms'.

 3. Krok trzeci

  Teraz wystarczy już tylko uruchomić instalkę, przejść do zakładki File, a następnie 'Play Mortal Kombat' – aby móc zagrać z komputerem lub drugim graczem (drugi gracz musi się dołączyć wciskając przycisk '2' na klawiaturze – ustawienia domyślne).

 4. Krok czwarty

  Aby móc zagrać online przechodzimy do zakładki File, a następnie Play Network Game. Wybieramy jeden z dostępnych serwerów (ważne, aby ping był jak najniższy) – w Change Mode po prawej stronie listy serwerów wybieramy Client.

 5. Krok piąty

  Jeśli chcemy bezpośrednio połączyć się z drugim graczem, to w Change Mode wybieramy P2P, a następnie Host (jeśli to my zakładamy grę) lub Connect (jeśli kolega zakłada) – w drugim przypadku wpisujemy IP kumpla (musi nam wcześniej udostępnić).

 6. Krok szósty

  Następnie zaznaczamy opcje 'Click here when ready' i możemy cieszyć się grą online.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =