Gry Najlepsze gry typu Wrestling

Najlepsze gry typu Wrestling

-

Poniżej najważniejsze tytuły, na które warto zwrócić uwagę:

WWE Smackdown vs Raw 2011 (Playstation 2, Playstation 3, Xbox 360) – najpopularniejsza seria (omawiana tu z podtytułem 2011 symbolizuje edycję z tego roku) wrestlingów na konsole. Gra wyróżnia się aktualnymi składami, rozbudowanym systemem ciosów i idealnym odwzorowaniem klimatu znanego z tej dyscypliny sportu.

WWE Legends of Wrestlemania (Xbox 360, Playstation 3) – gra koncentruje się na przedstawieniu federacji wrestlingu lat 80 i 90. Można w niej zagrać wieloma kultowymi wrestlerami tamtych czasów, jak np. Hulk Hogan czy Andre the Giant. Gra zwłaszcza dla fanów dawnego wrestlingu, którzy chcieliby sobie przypomnieć tamte czasy. System gry i grafika jest znacznie uboższa od wymienionej wyżej, ale nadrabia dobrym klimatem.

WWF Warzone (Playstation) – starszy nieco tytuł, ale przez wielu fanów nadal uważany za najlepszą odsłonę wrestlingu w historii. W dużej mierze swoją popularność zawdzięcza rozbudowanemu systemowi ciosów i kombosów (dopiero poźniej zaczęto wprowadzać intuicyjne systemy polegające na wciskaniu pojedynczych przycisków, zamiast uczyć się długich serii).

WWE Allstars (Xbox 360, Playstation 3) – jedna z najnowszych odsłon wrestlingu, mocno skrytykowana przez fanów tej dyscypliny. Powodem niewiele innowacyjnych pomysłów względem konkurencji oraz mało ciekawych trybów rozgrywki.

WCW Nitro (Nintendo 64) – jedna z najlepszych odsłon tej dyscypliny sportu, poświęconej wyłącznie federacji WCW. Rewelacyjna (jak na konsole Nintendo 64) grafika oraz rozbudowany system walki do dziś sprawia, że w opinii wielu fanów gra jest niedościgniona.

Lubicie gry tego typu? Jakie tytuły Waszym zdaniem są godne polecenia? Czekam na Wasze opinie w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Masaż aromaterapeutyczny – opis, na czym polega, wskazania

Masaż aromaterapeutyczny wykonywany jest za pomocą olejków eterycznych. Jest połączeniem właściwości olejków z leczniczym dotykiem masażysty.

Ogrodzenie pełne czy ażurowe?

Wybór ogrodzenia zależy przede wszystkim od zasobności portfela inwestora. Ogrodzenie pełnić może różne funkcje i dlatego należy je dobrać odpowiednio do naszych oczekiwać. Ogrodzenia systemowe (pełne lub ażurowe) oferują kompletny system ogrodzeniowy, bardzo intuicyjny w montażu i wymagający jedynie wykonania podmurówki. Jaki jednak wybrać? Czy może zdecydować się na ogrodzenie z kamienia?

Zobacz też

Walutowy kredyt konsolidacyjny

Większość banków posiadających w swojej ofercie kredyty konsolidacyjne oferuje możliwość wyboru waluty w jakiej będzie denominowany kapitał. Jeżeli chodzi o pakiet dostępnych walut, to można stwierdzić, że nie odbiega on od standardów rynkowych. Mianowicie raty można spłacać na przykład euro, dolarze i funcie szterlingu. Co ciekawe, w dalszym ciągu dostępne są produkty denominowane we franku szwajcarskim. Ta sytuacja wydaje się interesująca, zważywszy na fakt, że szwajcarska waluta została zupełnie wyeliminowana z innego segmentu rynkowego (mowa o kredytach hipotecznych).

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: