Shatter - jak zdobyć wszystkie ukryte trofea?

Gry    
ocena

Shatter zawiera 3 ukryte trofea koloru brązowego, których zdobycie może sprawić nieco problemu ze względu na brak jakichkolwiek wskazówek umieszczonych w grze. Poniżej nazwy trofeów oraz sposób na ich zdobycie.

Shatter - jak zdobyć wszystkie ukryte trofea?

Redakcja

Old School – trofeum to można zdobyć już w pierwszej misji. Aby tego dokonać należy wyczyścić całą planszę bez używania jakichkolwiek powerów tylko Suck czy Blow (nie używamy przycisków L1/L2, R1/R2 oraz Trójkąt).

Overkill – aby zdobyć to trofeum należy wyczyścić całą planszę ze wszystkich klocków, zostawiając na niej tylko jednego. Wcześniej obowiązkowo musimy napełnić wskaźnik Shard Storm (powerup aktywowany przyciskiem Trójkąt). Kiedy już na planszy zostaje jeden klocek, używamy Shard Storm na nim i trofeum jest nasze.

Shardenfreude – również w tym przypadku możemy zdobyć trofeum już na pierwszej planszy. Warunkiem jest zebranie 95% bonusów wyskakujących z klocków za pomocą funkcji "zasysania" (Suck), które aktywujemy przytrzymując klawisz L1 lub L2 do momentu, aż wchłoniemy całą zawartość.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =