Gry Soul Calibur - sterowanie

Soul Calibur – sterowanie

-

Co ważne – pod jednym przyciskiem można ustawić nawet 2 lub 3 ataki jednocześnie.

Poniżej wyjaśnienie każdego z nich:

A – słaby atak mieczem
B – mocny atak mieczem
K – uderzenie nogą
G – blok
Przód + G – parowanie ciosu przeciwnika który idzie na górną lub średnią wysokość
Tył + G – parowanie ciosu przeciwnika który idzie na dolną wysokość
A+ G – standardowy rzut
B+K – drugi standardowy rzut
Góra + Tył/Dół + Tył/Dół + Przód/Góra + Przód – tak zwany ‚8 Way Run’ – możliwość swobodnego chodzenia naszą postacią po trójwymiarowej mapie (przydatne do unikania ciosów oraz zadawania alternatywnych technik ataku).

Start, a następnie wybór opcji Command List – przydatne zwłaszcza w trybie gry Practice – spis wszystkich technik danej postaci wraz z możliwością ich odtwarzania w celach treningowych.

Uwaga!

Uwaga: legenda ta działa z każdą częścią Soul Calibur na każdą konsolę.

Graliście kiedyś w Soul Calibur? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Poprzedni artykułWirtualne Muzea w Polsce
Następny artykułJak zwiedzać z dzieckiem?
Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak organizować pracę firmy po śmierci wspólnika?

Śmierć wspólnika w spółce jawnej czy cywilnej, nie musi powodować większych perturbacji w dalszej działalności spółki, na przykład w chwili kiedy spadkobierca wejdzie w miejsce zmarłego wspólnika. Spółka cywilna jest zawierana jest na podstawie umowy pomiędzy wspólnikami na zasadach określonych w art. 860-875 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.).

Zapalenie oskrzeli – objawy, leczenie

Zwłaszcza na początku wiosny oraz na przełomie pór roku – jesieni i zimy – częste są infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Każdy z nas na pewno, przynajmniej raz w życiu, przebył zapalenie oskrzeli. Właśnie z uwagi na to, iż choroba jest popularna i powszechnie występuje w społeczeństwie, warto poznać jej objawy i możliwości leczenia.

Zobacz też

Inwestowanie w fundusze luksemburskie

Omawiany typ funduszy ma wiele wspólnego z niewielkim, lecz bardzo zamożnym krajem Beneluksu. Otóż są one zarejestrowane w tym państwie ze względu na specyfikę lokalnego systemu podatkowego. Jak nietrudno się domyślić, chodzi o brak obciążeń z tytułu wypłacanych dywidend. W tej kwestii fundusze luksemburskie wykazują przewagę w stosunku do innych ofert, które wymagają wpłacania określonej części zysków na konto krajowego fiskusa. Konkretniej rzecz ujmując zryczałtowany podatek w takich przypadkach jest naliczany jako 19% uzyskanego przychodu (patrz artykuł 30a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 roku - Dz.U. 2000, Nr 14, poz. 176).

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: