Spare Parts - jak szybko zdobyć 1.000.000 kredytów?

Gry    
ocena

Zdobycie 1.000.000 kredytów jest najbardziej czasochłonnym zadaniem w grze, którego wykonanie nagradzane jest osiągnięciem/trofeum. Poniżej sposób jak tego dokonać w jak najkrótszym czasie

Spare Parts - jak szybko zdobyć 1.000.000 kredytów?

Redakcja

Wybieramy misję Jungle Aproach Zone 1 – jest tutaj sporo kwiatków i przeciwników do pokonania. Idziemy na północ i dochodzimy do ogromnej kłody, na którą można wskoczyć w celu zdobycia wszystkich monet. Należy zapamiętać to miejsce i wrócić do niego, kiedy już zbierzemy wszystkie kredyty na planszy. Teraz wracamy w okolice kłody i zamiast na nią wskakiwać, to idziemy na północ (obok studni). Dochodzimy do kamiennego posągu ze świecącymi oczami i uderzamy go w kamienne zęby. Po kilku uderzeniach zęby powinny zostać wybite, a my będziemy mogli dostać się do ukrytej lokacji.

Następnie schodzimy jasknią na sam dół, gdzie znajduje się ogromna ilość kwiatków i przeciwników, którzy zostawiają ogromne ilości kredytów. Wystarczy więc zebrać całość, wyjść z etapu, zrobić save, a następnie znów powrócić do tej lokacji. Czynność tę powtarzamy kilkukrotnie aż do uzyskania upragnionego trofeum/achievementa.

UWAGA!

Aby szybciej zdobyć wymaganą ilość kredytów, należy grać wyłącznie w trybie Single Player, gdyż drugi gracz może nam podebrać pieniądze.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =