Tekken - Juggle

Gry    
ocena

Juggle to kombinacje ciosów, które wykonujemy na przeciwniku znajdującym się w powietrzu. Juggle składa się z ciosu startowego (tzw. Juggle Starter), który wybija przeciwnika. Kontynuowanie ciosów w powietrzu to Juggle lub też Combo.

Tekken - Juggle

Redakcja

Jak zatem wykonać kombinacje ciosów (juggle)? :


UWAGA!

Pamiętajmy przy tym, że lista znajdująca się w Command List jest tylko przykładowa i tak naprawdę wraz z czasem i treningiem możemy sami tworzyć swoje Juggle – możliwości są praktycznie nieskończone.

 1. Krok pierwszy

  Wybieramy dowolną postać, a następnie wchodzimy do trybu Practice. Wciskamy Start, a następnie wchodzimy wybieramy opcję Command List. Mamy tutaj zbiór wszystkich ciosów dla danej postaci jaki znajduje się w grze, łącznie z rzutami i innymi technikami.

 2. Krok drugi

  Po wyborze danego ciosu i wciśnięciu A/X (Xbox 360/Playstation 3), komputer pokazuje dokładnie jak wykonać określone zagranie oraz jak ono wygląda.

 3. Krok trzeci

  Kiedy już znajdziemy i zapamiętamy kombinacje tych ciosów, które wybijają w powietrze, kierujemy się na sam dół listy – tam znajdują się przykładowe Juggle, złożone z kilku ciosów, które poznaliśmy wcześniej w Command List.

 4. Krok czwarty

  Teraz naszym zadaniem będzie już tylko powtórzenie określonej kombinacji ciosów, dzięki czemu wykonamy poprawnie Juggle.

Graliście kiedyś w Tekkena? Czy opisana porada była dla Was pomocna? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =