Gry Tekken online

Tekken online

-

Aby zagrać w Tekkena przez Kaillerę, należy udać się pod ten adres: http://www.honmaru.pl/download/index.php?act=view&id=13.

 • Krok pierwszy

  Klikamy w Download, wybieramy źródło, a następnie czekamy aż gra wraz z instalatorem zostanie pobrana na dysk naszego komputera.

 • Krok drugi

  Instalujemy pobrany plik.

 • Krok trzeci

  Następnie klikamy w ikonkę skrótu, jaki pojawił się po instalacji (np. na pulpicie).

 • Krok czwarty

  Po kliknięciu pojawi się menu ePSXeCutor Version 1.0. Teraz klikamy w ikonkę „TK3Online”

 • Krok piąty

  Następnie wyszukujemy obraz „TK3Online” (docelowo w folderze Tekken 3 Online –> iso).

 • Krok szósty

  W lewym górnym rogu wpisujemy swój nick, w Connection Settings dajemy opcję Good (20packets/sec.) Z lewej strony w zakładce Add wpisujemy nazwę serwera (Name) oraz adres (ID).

  Najpopularniejsze obecnie serwery to:


  Aep – 62.141.42.126:27888
  Arcade Kombat Grounds – 85.21.237.202
  EmuParadise.org – 80.83.122.79
  Kuniokum – 62.61.44.66
  46.163.68.215:27888
 • Krok siódmy

  Będąc już na serwerze klikamy Create, aby założyć grę lub klikamy na założoną grę prawym przyciskiem myszy i wybieramy Join.

 • Krok ósmy

  Teraz wystarczy tylko dać Start i możemy grać online w Tekkena.

 • Graliście w Tekken’a online? Jakie mieliście wrażenia po takiej rozgrywce? Zapraszam do komentowania.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zaakceptować macochę?

W języku polskim słowo „macocha” brzmi bardzo nieprzyjemnie, zupełnie inaczej niż neutralne określenie „ojczym”. Macocha kojarzy się z jakąś karykaturą mamy. Tymczasem macochy często świetnie dogadują się z pasierbami. Jak zaakceptować macochę?

Dieta cytrynowa – dieta Beyonce

Cytryny są owocami o wspaniałych właściwościach wzmacniających nasz układ odpornościowy. Oczyszczają ciało z toksyn, wspomagają pracę układu trawiennego. Są też podstawą pewnej diety, znanej od dawna, lecz o której zrobiło się głośno dopiero teraz.

Zobacz też

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Rak, Wodnik, a może Bliźnięta? – z którym z tych znaków najlepiej dogada się Panna? Może pasuje do niej ktoś zupełnie inny? Jeśli jesteś zodiakalną Panną i koniecznie chcesz wiedzieć, z pod jakiego znaku powinien być Twój partner lub partnerka, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Aranżacja salonu: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Urządzając salon i wybierając do niego meble, często myślimy także o telewizorze. Nie da się ukryć, że ten sprzęt...

Co zrobić, gdy uszkodzi się matryca do laptopa?

Laptop to dla wielu z nas sprzęt codziennie wykorzystywany do pracy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że wiele osób...

Może Cię zainteresuje: