Gry Tekken - sterowanie

Tekken – sterowanie

-

Poniższa legenda jest uniwersalna zarówno dla konsoli Playstation 3 jak i Xbox 360:

Klawisze kierunkowe:

f – przód (forward) – w kierunku przeciwnika
d – dół (down) – w dół/kucnięcie
b – tył (back) – w kierunku do tyłu od przeciwnika
u – góra (up) – w górę/skok

Zadawanie ciosów:

1 – lewa ręka – LP – kwadrat/X
2 – prawa ręka – RP – trójkąt/Y
3 – lewa noga – LK – krzyżyk/A
4 – prawa noga – RK – kółko/B

Start – wejście do menu, zmian ustawień gry, zmiana konfiguracji joypada

W przypadku problemów z wykonywaniem bardziej skomplikowanych kombinacji lub niejasności związanej z powyższą legendą, warto odwiedzić stronę www.honmaru.pl, na której znajduje się największa baza graczy w tekkena w naszym kraju.

Graliście kiedyś w Tekkena? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak znaleźć dobrą agencję pośrednictwa pracy?

Jeżeli szukasz zatrudnienia za granicą i boisz się że źle trafisz, skorzystanie z pomocy agencji zatrudnienia jest świetnym pomysłem. Pamiętaj jednak żeby wybrać profesjonalną agencję która posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty. Oto kilka wskazówek jak nie dać się oszukać agencji pośrednictwa pracy.

Leczenie uzależnienia od drugiej osoby

Rodzic, przyjaciel, małżonek czy szef – każdy może stać się obiektem naszego uzależnienia. Chęć ciągłego przebywania z tą osobą, dopasowywania się do niej i próba zaspokajania jej wszelkich potrzeb może być objawem uzależnienia. Jak je leczyć?

Zobacz też

Jak skutecznie leczyć astmę oskrzelową?

Astma oskrzelowa wymaga wdrożenia skutecznego leczenia. Terapia powinna doprowadzić do znacznej poprawy ogólnie pojmowanej jakości życia pacjenta. Bardzo ważne jest, aby chory nie odczuwał objawów astmy w czasie dnia. Mam tu na myśli przede wszystkim uporczywy kaszel, uczucie ściskania w klatce piersiowej, duszność i występowanie świszczącego oddechu.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: