Gry Tomb Raider Anniversary - kody

Tomb Raider Anniversary – kody

-

Tomb Raider Anniversary nie należy może do najtrudniejszych gier przygodowych, ale początkującym może sprawić problemy w kilku miejscach. Mając to na uwadze prezentujemy najciekawsze kody, dzięki którym rozgrywka nie będzie stanowić już najmniejszego problemu.

 • Krok pierwszy

  Instalujemy grę, a następnie przechodzimy do folderu, w którym gra została zainstalowana.

 • Krok drugi

  Otwieramy przy użyciu Notatnika jeden z wielu plików odpowiedzialnych za poszczególne misje.

 • Krok trzeci

  Teraz należy wyszukać wiersz poleceń o nazwie „gcdebugmdswimactionrepeat No” i zmienić mu nazwę na „gcdebugmdswimactionrepeat Yes”.

 • Krok czwarty

  Zapisujemy zmieniony plik i uruchamiamy grę. Od tej pory wystarczy nacisnąć wybrany przycisk na klawiaturze, aby dokonać określone zmiany.

  Należy przy tym pamiętać, że będą one możliwe wyłącznie w tej misji, której przyporządkowany plik zmieniliśmy przed uruchomieniem gry.

 • B – możliwość latania
  B i G (wcisnąć jednocześnie) – latanie z jednoczesnym przemieszczaniem się przez otoczenie (budynki, przeszkody itp.)
  F1 – wstrzymanie czasu i elementów otoczenia
  F4 – zwolnione reakcje Lary
  F10 – momentalnie otrzymujemy wszystkie bronie, przedmioty, a także stajemy się nieśmiertelni (dotyczy zarówno walki z przeciwnikami, jak i skoku z ogromnych wysokości).

  Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co warto zobaczyć w Oslo?

Norwegia to słabo zaludniony kraj, w którym dominują małe miasteczka, a ich największym walorem jest piękna przyroda. Choć nie jest to nieprawdziwy obraz, należy dodać, że wyjątek od reguły stanowi Oslo. To rozwijająca się metropolia, która oferuje turystom ciekawą architekturę i nieprzeciętne muzea.

Prawidłowy uścisk dłoni

Nie ma nic gorszego od kiepskiego uścisku ręki na powitanie. Taka osoba traci bardzo wiele już na wstępie i trudno to potem odrobić, ponieważ pierwsze wrażenie jest bardzo istotne. I nie ma tu znaczenia, czy to relacje prywatne czy zawodowe. Uścisk ręki mówi o nas wszystko.

Zobacz też

Zarobki w Holandii

Miesięczna płaca minimalna w Holandii w lipcu 2014 r. wynosiła 1501 euro brutto i dotyczyła wszystkich pracowników, którzy ukończyli 23. rok życia i pracowali na pełny etat (36-40 godzin tygodniowo). W przeliczeniu na polską walutę daje to kwotę ponad 6300 zł.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: