Gry WWE Legends of Wrestlemania - ciosy specjalne

WWE Legends of Wrestlemania – ciosy specjalne

-

Poniższe zestawy ciosów specjalnych powstały na podstawie wersji na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3.

X/Kwadrat
X/Kwadrat (przytrzymać)
X/Kwadrat (nacisnąć szybko trzykrotnie)
Lewa gałka analogowa (w kierunku przeciwnym od naszego przeciwnika) + Y/Trójkąt (reversal)
Y/Trójkąt (blok)
Lewa gałka analogowa (w kierunku przeciwnym od naszego przeciwnika) + A/X (przeciwnik leży na plecach zwrócony w naszą stronę nogami)
Lewa gałka analogowa (w kierunku przeciwnym od naszego przeciwnika) + A/X (odepchnięcie przeciwnika na liny – działa w momencie trzymania przeciwnika)
Lewa gałka analogowa (w kierunku przeciwnym od naszego przeciwnika) + A/X (odepchnięcie przeciwnika w stronę najbliższego narożnika – należy przytrzymać A/X)
A/X (nacisnąć szybko dwukrotnie) – szybkie złapanie przeciwnika i specjalny rzut
A/X (przytrzymać) – mocniejsza wersja specjalnego rzutu
A/X (w momencie gdy przeciwnik stoi ogłuszony tyłem) – specjalny rzut od tyłu
X/Kwadrat (w trakcie leżenia przeciwnika) – dobicie leżącego łokciem lub nogą
A/X (w trakcie leżenia przeciwnika) – specjalny atak/rzut na leżącym przeciwniku
B/Kółko (wcisnąć szybko dwukrotnie) – podnisienie przedmiotu
X/Kwadrat (w trakcie trzymania przedmiotu) – uderzenie przeciwnika trzymanym przedmiotem
Lewa gałka analogowa w kierunku narożnika (należy być przy narożniku) i dwukrotne wciśnięcie – B/Kółko – wejście na liny
X/Kwadrat (stojąc na linie w narożniku) – atak z powietrza na przeciwnika
X+A/Kwadrat + X – wykończenie przeciwnika (wyłącznie po napełnieniu naszego paska na 3 poziom oraz doprowadzenie do czerwonego paska energii u przeciwnika)

Graliście kiedyś w WWE Legends of Wrestlemania? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ciastka morelowe – przepis

Któż z nas nie ma czasami ochoty na odrobinę słodkości? Zrób sama szybkie, proste i pyszne ciastka morelowe! Goście także będą zachwyceni.

Masaż a choroba nowotworowa

Nowotwory dzielą się na łagodne i złośliwe. Nazwy nowotworowe pochodzą od narządów, które zapadły na tę chorobę, na przykład: rak macicy, rak prostaty czy rak trzustki. Osoba chora na raka odczuwa przeważnie silny ból. Masaż umożliwia złagodzenie go, nawet w stanach ostrych.

Zobacz też

Ubezpieczenie mienia ruchomego – informacje

Pod pojęciem mienia ruchomego można znaleźć: urządzenia i przedmioty użytku domowego, przedmioty osobistego użytku, sprzęt audiowizualny, fotograficzny, komputerowy, meble, sprzęt rehabilitacyjny czy turystyczny. Odpowiednia polisa zabezpieczy ten majątek przez takimi zdarzeniami jak kradzież z włamaniem, rabunek, zalanie, huragan, trzęsienie ziemi czy pożar. Oprócz tego z tego rodzaju ubezpieczenia można pokryć dodatkowo koszty usunięcia przyczyn awarii czy usunięcia pozostałości po szkodzie.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: