WWE Legends of Wrestlemania Royal Ramble - jak wygrać 30-osobowy pojedynek

Gry    
ocena

Wygranie 30 osobowego pojedynku Royal Rumble jest konieczne do zdobycia ukrytego trofeum/osiągnięcia. Zasady pojedynku są proste – w jednej walce uczestniczy 30 zawodników, zaś zwycięzcą zostaje jedyna osoba, która od momentu wejścia na ring z niego nie wypadnie. Istnieje jednak pewne ograniczenie, które można wykorzystać, aby walka była znacznie prostsza.

WWE Legends of Wrestlemania Royal Ramble - jak wygrać 30-osobowy pojedynek

Redakcja

W danej chwili na ringu może być tylko 5 zawodników. Jeśli jeden z nich zostanie wyeliminowany (wypadnie z ringu), to za niego wchodzi następny. Przed rozpoczęciem walki możemy ustalić kolejność w jakiej nasz zawodnik wejdzie na ring, dlatego, aby oszczędzić sobie czasu najlepiej umieścić go w okolicach 25 zawodnika. Czekamy aż konsola będzie sama eliminowała poszczególnych ludzi i wchodzimy pod sam koniec.

Kiedy już będziemy na ringu warto zwrócić uwagę, kto aktualnie ma przewagę nad pozostałymi. Podbiegamy zatem szybko do tych, którzy mają mniejszą szansę i ich bijemy – dzięki temu wzrosną nam morale u przeciwnika mającego wcześniej przewagę i pomoże nam to eliminować słabszych.

Jeśli zostanie ostatnia trójka, warto odejść w róg ringu zdala od bijących się i czekać aż się wyeliminują. Wtedy najlepiej wejść na barierkę i z powietrza zaatakować ostatniego zawodnika. Po serii szybkich ciosów nie powinno być problemu z wyrzuceniem go z ringu, dzięki czemu uzyskamy nasze upragnione trofeum/osiągnięcie.

Graliście kiedyś w WWE Legends of Wrestlemania? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =