Horoskop dla par - czy się sprawdza?

Horoskop    
ocena

Chyba każdy chętnie czyta horoskopy. Niejednokrotnie zapoznając się z charakterystyką naszego znaku Zodiaku, jesteśmy zdziwieni, że zawiera tak wiele trafnych informacji na nasz temat. Chętnie zatem sięgamy po horoskopy prognozujące, z jakim znakiem Zodiaku uda nam się stworzyć najlepszy związek. Czy warto w nie wierzyć?

Dobry temat do rozmów. Na początku znajomości zagadnienie znaków Zodiaku może się stać bardzo dobrym wspólnym tematem, zwłaszcza jeśli okaże się, że według astrologicznych przewidywań nasze znaki mają szanse na coś więcej. Wspólne śledzenie horoskopów dla par może nam dostarczyć wielu miłych przeżyć. Dzięki temu poczujemy, że jesteśmy sobie bardziej bliscy, a ponadto może znajdziemy kilka pomocnych wskazówek. Partner może na przykład zwrócić uwagę, co jest dla niego rzeczywiście ważne, a czego nie lubi.

Okazja do pogłębienia wiedzy o partnerze. Horoskopy dla par są także doskonałym narzędziem zdobywania wiedzy na temat charakteru drugiej strony. Możemy się choćby dowiedzieć, czy nasz partner wierzy w astrologię. Horoskopy mogą stać się okazją do refleksji nad naszym związkiem, do zastanowienia się, czego naprawdę oczekujemy i czy nasze myślenie o przyszłości jest zbieżne.

Sposobność do wzajemnej obserwacji. Informacje zawarte w horoskopach, nawet jeśli potraktujemy je z przymrużeniem oka, mogą  nam pomóc w ukierunkowaniu obserwacji partnera. Co więcej, dzięki wspólnej lekturze horoskopów dla par dowiemy się, co nasza druga połówka o nas myśli. Będziemy mieli okazję usłyszeć, czy rzeczywiście, tak jak powiada horoskop, jesteśmy bardzo romantyczni, czy też wolimy rzeczowe podejście do świata.

Unikanie skrajności. Oczywiście możemy poważnie traktować horoskopy dla par, a nawet konsultować się z astrologami, którzy stworzą dla nas indywidualne zestawienia. Jednak warto zachować zdrowy rozsądek i własne zdanie. Nawet astrolodzy twierdzą bowiem, że znaki Zodiaku wskazują tylko dominujące tendencje w osobowości człowieka, natomiast nie obejmują jego całej skomplikowanej natury. Nie ma znaków Zodiaku w formie czystej, nie byłoby wtedy bowiem miejsca na żaden indywidualizm. Uważajmy więc, by pochopnie nie oceniać drugiej osoby, nakładając na realnego człowieka astrologicznego schematu. Będąc z pod znaku Barana możemy na przykład nazbyt pochopnie odrzucić zaloty Byka, a co jeżeli po latach dojdziemy do wniosku, że to była jednak prawdziwa miłość?

Sprawdzaliście astrologiczne dopasowanie ze swoim partnerem? Jak wyszło? Wierzycie w ogóle w takie horoskopy? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =