Jaki znak zodiaku pasuje do Barana?

Horoskop    
ocena

Jaki znak zodiaku pasuje do Barana?

photoxpress.com

Baran to znak ognisty, a więc cechuje go siła, upartość i determinacja w działaniu.  Zazwyczaj jest pozytywnie nastawionym do życia optymistą. Baran potrafi jednak być również szczery aż do bólu. Kto najlepiej może sprostać skomplikowanej naturze Barana?

Lew. Wymarzonym partnerem życiowym dla Barana jest zodiakalny Lew. Oboje mają bowiem w sobie wiele radości i optymizmu. Nie przerażają ich żadne problemy i nawet w najtrudniejszych okolicznościach potrafią sobie dać radę. Poza tym zgodnie gardzą podstępnymi metodami działania, za to cenią lojalność i otwartość. Baran co prawda czasami wpada w złość i doprowadza do pasji pana lub panią Lew. Jednak wynika to z ich ekstrawertyzmu i szczerego okazywania emocji. Burze szybko cichną, a na horyzoncie znowu pojawia się spokój i bezpieczeństwo. Najsilniej znaki te łączy podobieństwo temperamentów – czyli ciągła aktywność przeważająca nad refleksyjnością.

Strzelec. Baran z powodzeniem może szukać szczęścia także ze Strzelcem. Znaki te charakteryzuje niespożyta energia, lubią wspólnie podróżować i poznawać nowości. Nie tolerują obłudy i zakłamania, ale skrajna szczerość może w tym przypadku powodować konflikty. Barana i Strzelca łączy odwaga i upartość w dążeniu do celu. Czasami zdarza się, że miewają skłonność do rozrzutnego trybu życia, ale wrodzona przedsiębiorczość pomaga im szybko nadrobić straty. Mają w sobie duże pokłady spontaniczności, więc dobrze układa im się w sypialni. Problemem może być jednak skłonność Strzelca do szukania przygód poza związkiem.

Waga. Baran w sprzyjających okolicznościach może się także związać z Wagą. Baran uwielbia zdobywać, a Waga stanowi dla niego obiecujące wyzwanie. Energetyczność i płomienna natura Barana mogą się spodobać Wadze. Jednak na dłuższą metę Waga potrzebuje nieco więcej romantyzmu i wrażliwości niż jest w stanie jej okazać Baran. Niemniej jednak warto próbować, bo nic nie jest tu wykluczone.

Wodnik. Wodnik wprawdzie nie jest stuprocentowym kandydatem na partnera życiowego Barana, ale czasami tworzą bardzo udany związek, zwłaszcza że ich erotyczne przyciąganie jest bardzo silne. Może się jednak okazać, że zbyt mała subtelność Barana stanie się problemem dla Wodnika, który jest urodzonym indywidualistą i domaga się wyjątkowego traktowania. Zawsze jednak warto próbować, bo niejedno łączy Barana i Wodnika.

Jesteście Baranem? Znacie jakiegoś Barana? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
3.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =