Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt?

Horoskop    
ocena

Niesamowita pomysłowość i ciekawość życia to główne cechy Bliźniąt. Szerokie zainteresowania idą jednak w parze z powierzchownością w zgłębianiu danej dziedziny. To co wczoraj wzbudzało zachwyt, na drugi dzień jest tylko wspomnieniem. Kto zatem może nadążyć za skomplikowaną naturą Bliźniaka?

Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt?

photoxpress.com

Wodnik. Bliźniaka i Wodnika łączy przede wszystkim podobne podejście do rzeczywistości. Oboje kochają wolność i nowe wyzwania. To wieczni eksperymentatorzy, czasem zupełnie nie myślący o konsekwencjach swojego działania. Oboje są również niezwykle twórczy, jak ognia unikają nudy i szczegółowego planowania przyszłości. Bliźniak i Wodnik to związek, który jak żaden inny, potrafi cieszyć się chwilą obecną. Nigdy nie ograniczają się nawzajem, do tego stopnia, że często nawet nie myślą o sformalizowaniu swojego związku. Fascynuje ich zmienność i nieprzewidywalność. Z powodzeniem unikają więc wszelkiej rutyny.

Waga. Dobrym połączeniem jest również związek Bliźniaka z Wagą, a to ze względu na ugodowość tej drugiej. Waga potrafi być dla Bliźniaka niezwykle tolerancyjna i ze spokojem przyjmuje wszystkie jego ekscesy. Świetnie udaje jej się też łagodzić zmienne humory Bliźniaka. Oboje potrafią się sobą wzajemnie fascynować. Nie brakuje im bowiem intelektualnych pasji, wyobraźni i talentów artystycznych. To związek, który ma duże szanse przetrwania, ponieważ znaki te dzięki otwartości mogą ofiarować sobie wzajemnie swoje największe atuty.

Lew. Bliźniaka i Lwa mogą przyciągać istniejące między nimi podobieństwa: optymizm, radość, energia do działania. Znaki te są bardzo towarzyskie, uwielbiają nie tylko pokazywać  się publicznie, ale także prowadzić otwarty dom. Często wodzą prym wśród swoich znajomych, zwracają na siebie uwagę i potrzebują zainteresowania innych. Lwa zachwyca błyskotliwość Bliźniaka, natomiast ten uwielbia inteligencję Lwa. Oboje obdarzeni są urokiem osobistym i mogą tworzyć zgrany duet zarówno w sypialni, jak i w życiu codziennym.

Baran. Przy odrobinie szczęścia Bliźniak może sobie także ułożyć życie z Baranem. Para taka chętnie snuje optymistyczne plany na przyszłość, ma wiele pomysłów i energię do ich zrealizowania. Baran uczy się od Bliźniaka nie traktować wszystkiego nazbyt poważnie, a ten z kolei zyskuje na praktycznych uzdolnieniach Barana. Z czasem humory Bliźniaka mogą wprawdzie nieco denerwować Barana i może dochodzić do ostrych kłótni. Jednak przy dobrej woli obu stron, będą żyć razem długo i szczęśliwie.

Jesteście Bliźniętami? Znacie jakieś Bliźnięta? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.40
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =