Jaki znak zodiaku pasuje do Byka?

Horoskop    
ocena

Byk to silna osobowość z tak zwanego kręgu ziemskiego. Przywiązuje dużą wagę do rzeczy materialnych i czysto zmysłowych przyjemności. Ceni sobie wysoki status finansowy, wykwintne potrawy i namiętny seks. Jaki partner lub partnerka mogą więc zaspokoić wymagania Byka?

Jaki znak zodiaku pasuje do Byka?

photoxpress.com

Panna. Panna może zainteresować Byka ze względu na swoją uporządkowaną i wyważoną naturę. Potrafi oszczędzać i dobrze planować rodzinny budżet, dlatego będzie wspierać Byka w jego dążeniu do bogactwa. Ponadto osoby spod znaku Panny w miłości są perfekcjonistami, zarówno w sypialni, jak i w codziennym obcowaniu. To oczywiście szybko wzbudzi entuzjazm Byka i na długo przywiąże go do Panny. Konieczne jednakże będzie stopniowe oswajanie płochliwej z natury Panny.

Koziorożec. Wspólny język Byk znajdzie również z Koziorożcem. Oboje praktyczni, skupieni na osiąganiu wysokich profitów finansowych i ceniący stabilizację dobrze będą się czuli w swoim towarzystwie. Łączy ich także żelazna konsekwencja i poczucie obowiązku. Związek, jaki tworzą zawsze ma solidne podstawy. Partnerzy wiedzą, że mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. W relacji erotycznej też układa im się bardzo dobrze. Ponieważ darzą się zaufaniem, nie raz potrafią się zdecydować na nowe seksualne doświadczenia.

Rak. O dziwo bojowniczy Byk może stworzyć naprawdę udany związek z wrażliwym Rakiem. Romantyzm i marzycielskie usposobienie będące domeną Raka przekładają się również na jego uległość. Z tego powodu Byk znajduje w nim idealnego wybranka. Rak podświadomie szuka bezpieczeństwa i oparcia, więc chętnie podporządkuje się władczemu Bykowi. Oboje będą więc usatysfakcjonowani i mimo drobnych nieporozumień stworzą harmonijny i ciepły związek. Byk musi jedynie uważać, by nie zranić delikatnych uczuć Raka. W tym celu najczęściej uczy się okazywać więcej empatii, co wychodzi mu jedynie na dobre.

Ryby. Pan lub pani Ryba także stanowi dla Byka trafny wybór. Układ ten szczególnie korzystnie może wyglądać w sypialni. Zamiłowanie do fizycznych przyjemności jest bowiem domeną tych znaków. Ponadto Ryba wprowadza do życia Byka nieco więcej elastyczności i otwartości na zmiany. Byk może się więc przekonać, że szczęście to nie tylko z góry ustalony porządek, ale także odrobina szaleństwa i zmienności. Z drugiej strony twardy realizm Byka imponuje Rybie i daje jej poczucie oparcia.

Jesteście Bykiem? Znacie jakiegoś Byka? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
2.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =