Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

Horoskop    
ocena

Zodiakalny Koziorożec niejednokrotnie może zadziwić swoje otoczenie. Z pozoru chłodny i zdystansowany, przy bliższym poznaniu ujawnia swoją drugą – prawdziwie namiętną i ciepłą naturę. Aby jednak te cechy jego osobowości mogły dojść do głosu potrzebuje odpowiedniego partnera. Jaki znak zodiaku najlepiej pasuje więc do Koziorożca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

photoxpress.com

Panna. Koziorożec plus Panna to doskonałe połączenie – oboje praktyczni, odpowiedzialni i uporządkowani. Nie oznacza to wcale, że ich związek będzie nudny. W sypialni mogą osiągnąć razem prawdziwe wyżyny rozkoszy. Dla Koziorożca i Panny w relacji erotycznej najważniejsze są wierność, lojalność i emocjonalne poczucie bezpieczeństwa. Potrafią oni zaspokoić nawzajem te potrzeby, dlatego ich związek układa się harmonijnie. Panna chętnie poddaje się silnemu charakterowi Koziorożca, niezależnie czy jest mężczyzną czy kobietą. W zamian za to Koziorożec potrafi odwdzięczyć się szczerym przywiązaniem i nigdy nie używa swojej pozycji w związku do poniżenia lub ośmieszenia partnera.

Byk. Koziorożec może również stworzyć bardzo dobraną parę z zodiakalnym Bykiem. Znaki te przywiązują dużą wagę do materialnej strony życia, dbają o finansową stabilizację i potrafią stworzyć zgrany zespół w zdobywaniu profitów. Byk będzie również wprowadzał nutę optymizmu i radości w życie z natury poważnego Koziorożca. Ponadto Koziorożec  może zasmakować przy zodiakalnym Byku wielu zmysłowych przyjemności. Nie stroni on bowiem od łóżkowych ekscesów, ale ceni również wyszukane potrawy, dobrą muzykę i sztukę. Czasami Byk miewa problemy z wiernością, choć sam wymaga jej od swojej partnerki czy partnera. Jednak Koziorożec jest niezwykle wymagający wobec swojej drugiej połówki, dlatego w tym przypadku rzadko Bykowi starcza energii na skoki w bok.

Ryby. Ryby i Koziorożec to także bardzo udane połączenie. Zodiakalne Ryby należą bowiem do osób opanowanych, ciepłych i ugodowych. Są wielkimi romantykami, co może podobać się praktycznym Koziorożcom. Związek ten zatem będzie się opierał na przyciąganiu przeciwieństw. Ryby eksponują te cechy charakteru, które u Koziorożca pozostają w ukryciu, ale które są dla niego istotne. Woda jako naturalny żywioł Ryb jest oznaką ich emocjonalnej niestałości, z tego powodu wspaniałe oparcie dla nich stanowi stabilna natura Koziorożca. Oboje mogą więc dać sobie to, na czym im najbardziej zależy i świetnie się uzupełniać.

Jesteście Koziorożcem? Znacie jakiegoś Koziorożca? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =