Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

Horoskop    
ocena

Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia to zodiakalne Lwy. Jak przystało na króla zwierząt, Lew dąży do niekwestionowanej pozycji i autorytetu. Ponadto jego żywiołem jest ogień, a więc cechuje go wewnętrzna siła, ale jednocześnie skłonność do dominacji. Z jakim znakiem Zodiaku Lew ma szansę stworzyć udany związek?

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

photoxpress.com

Baran. Lew i Baran to doskonałe połączenie dwóch płomiennych natur. Oboje odważni, potrafiący walczyć o swoje, stworzą silną parę, która może bardzo wiele osiągnąć. Jednocześnie gorący temperament obu znaków przyczyni się do wielu namiętnych uniesień. Związek Lwa z Baranem nie jest nigdy wolny od kłótni – dwie nieposkromione istoty zaciekle walczą o utrzymanie swojego zdania. Wbrew pozorom jednak ten bardzo burzliwy układ jest niezwykle trwały, ponieważ dla obu tych znaków liczy się lojalność i szlachetność.

Strzelec. Altruizm i dążenie do sprawiedliwości to cechy, które mogą połączyć Lwa ze Strzelcem. Strzelec pod wpływem Jowisza nieustannie dąży do intelektualnego samodoskonalenia, dlatego pewnością siebie dorównuje królowi zwierząt. Ponadto Strzelec bywa bardzo pracowity, razem z Lwem może więc osiągnąć niejeden sukces. Problemem może być jedynie duża niezależność Strzelca, który nie chce poświęcać dla związku swojej wolności.

Waga. Waga to wymarzony partner dla Lwa. Jej wrodzony optymizm i urok bardzo pociągają pewnego siebie Lwa. Poza tym Waga bardzo dba o konwenanse i dobre maniery, co wzbudza zachwyt w przywiązanym do form Lwie. Razem tworzą więc piękną i podziwianą przez otoczenie parę, która nie stroni od tańców i towarzyskich imprez. Znaki te łączy również zamiłowanie do sztuki i odwiedzanie interesujących miejsc. Lubią się nawzajem obdarzać wyszukanymi komplementami i mają dużo uroku osobistego. No i to, co najważniejsze: Waga to jedyny znak Zodiaku, który skutecznie potrafi sobie poradzić z władczymi zapędami Lwa, a ponadto nie musi w tym celu uciekać się do żadnych podstępów.

Wodnik. Przy odrobinie starań Lew może stworzyć również udany związek z Wodnikiem. Obydwa znaki lubią się na swój sposób wyróżniać. Ambicje Lwa powodują, że chce on górować nad otoczeniem i akcentować swoją przewagę. Z kolei Wodnik uwielbia pokazywać swój indywidualizm, a nawet ekscentryzm. Spotykają się tu więc siła i wielka twórcza wyobraźnia. Lew może mieć satysfakcję, że wspiera dalekosiężne i ambitne plany Wodnika, a ten cieszy się z poczucia bezpieczeństwa, jakie daje mu Lew.

Jesteście Lwem? Znacie jakiegoś Lwa? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.60
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =