Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Horoskop    
ocena

Rak, Wodnik, a może Bliźnięta? – z którym z tych znaków najlepiej dogada się Panna? Może pasuje do niej ktoś zupełnie inny? Jeśli jesteś zodiakalną Panną i koniecznie chcesz wiedzieć, z pod jakiego znaku powinien być Twój partner lub partnerka, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

photoxpress.com

Byk. Panna to znak ziemski, a więc posiadający przymioty takie jak, praktyczność, oszczędność i opanowanie. Z tego powodu powinna się wiązać w związki partnerskie z innymi znakami determinowanymi przez żywioł ziemi. Jednym z nich jest Byk – realista, który zawsze dba o materialną stronę życia i potrafi o nią skutecznie walczyć. Byk może więc zapewnić Pannie poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli mówimy o połączeniu: pan Byk – pani Panna. Poza tym obydwa znaki łączy duży poziom inteligencji i podobny temperament, nie będą się więc ze sobą nudzić.

Koziorożec. Innym znakiem polecanym Pannie jest Koziorożec, również pochodzenia ziemskiego. Ambitny, pracowity i bardzo lojalny. Jest dla Panny partnerem, na którym zawsze może polegać. Obydwa znaki cenią domowe ognisko i wierność. W związku najważniejsze są dla nich trwałe fundamenty, a nie przejściowa namiętność. Znaki te cechuje pewien chłód i dystans, ale są to jedynie pozory. Kiedy obdarzą się nawzajem zaufaniem, w ich sypialni może naprawdę zaiskrzyć. Jako kochankowie są wręcz parą idealną: perfekcjonizm Panny w pełni zadowala bowiem wymagającego Koziorożca.

Baran. W dalszej kolejności Panna może próbować szczęścia z zodiakalnym Baranem. Jednak ten związek będzie się opierał głównie na przeciwieństwach. Baranem rządzi bowiem żywioł ognia, a więc cechuje go płomienny temperament, zdecydowanie w działaniu i upartość. Panna może być początkowo nieco przestraszona jego żywiołowością, ale potem może jej się to zacząć podobać. Znaki te mogą się świetnie uzupełniać: odwaga i przebojowość Barana znajdzie dobre uzupełnienie w drobiazgowości i uporządkowaniu Panny.

Skorpion. Osobą, z którą Panna może stworzyć całkiem udaną relację jest również zodiakalny Skorpion. Co prawda jest to znak wodny, jednak uchodzi za najlepszego kochanka w całym Zodiaku. Namiętność Skorpiona może więc rozbudzić zmysłowość Panny i razem odkryją najbardziej satysfakcjonujące obszary seksu. Skorpion, z natury obdarzony wielką wyobraźnią, z pewnością poszerzy horyzonty Panny i będzie równoważył jej skłonność do działania według utartych schematów.

Jesteście Panną? Znacie jakąś Pannę? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
2.40
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =