Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb?

Horoskop    
ocena

Spokój wewnętrzny, cierpliwość i wrażliwość na uczucia innych powodują, że Ryby są niejako stworzone do małżeńskiego stanu. Potrzebują jednak kogoś, kto będzie potrafił właściwie docenić wszystkie ich przymioty i nie będzie nadużywał ich zaufania. Jaki znak Zodiaku najlepiej pasuje więc do Ryby?

Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb?

photoxpress.com

Rak. Ryby i Rak to oczywiście znaki wodne, dlatego doskonale potrafią się nawzajem zrozumieć. Łączy ich przede wszystkim wrażliwość i intuicyjne podejście do rzeczywistości. Wiele ich wyborów ma charakter emocjonalny. Ryba i Rak to urodzeni marzyciele i romantycy, dlatego świetnie potrafią wyczuwać swoje nastroje i zaspokajać wzajemne potrzeby. Czasami ich związek jest nieco oderwany od rzeczywistości i codziennych problemów, ale im samym to nie przeszkadza. Ryba jest niezmiernie czułą i opiekuńczą osobą, czego bardzo potrzebuje Rak. Można więc powiedzieć, że są dla siebie stworzeni.

Skorpion. Ryby i Skorpion to ponowne połączenie przez żywioł wody. W tym zestawieniu nie wchodzi jednak w grę romantyzm, ale raczej komplementarność dążeń i temperamentów. Ryba uwielbia się opiekować swoim partnerem, a nawet bardzo się dla niego poświęcać. Z kolei Skorpion z radością przyjmuje wszystkie te zabiegi wokół swojej osoby. To Skorpion jest głównym inicjatorem związku, uwielbia bowiem zdobywać i przeżywać nowe erotyczne przygody. Zmysłowe przyjemności są także bardzo ważne dla Ryby. W ramionach władczego Skorpiona będzie się czuła naprawdę w pełni usatysfakcjonowana.

Byk. Ryba spotka się z Bykiem w pierwszej kolejności na gruncie seksualnym. Chętnie podda się zmysłowym zabiegom Byka. Z drugiej strony wrodzony praktycyzm Byka, jego siła i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach niezmiernie imponują Rybie, tym bardziej że sama nie posiada podobnych atutów. Może więc znaleźć w związku z Bykiem stabilne oparcie. Realizm i zapobiegliwość Byka w sprawach finansowych również mogą Rybie jedynie wyjść na dobre. Nawet zbytnia zaborczość Byka nie przeszkadza Rybie, więc ich związek jest bardzo harmonijny.

Koziorożec. Koziorożec także może stworzyć z Rybą udaną parę. Przede wszystkim dlatego, że oschłość i dystans, jaki stwarza wokół siebie Koziorożec, są tylko pozorne. W środku ukrywa wrażliwość, którą szybko odkrywa Ryba. Mogą razem stworzyć udany związek, bez konfliktów i napięć. Koziorożcowi nie zabraknie sił do zdobywania coraz nowszych celów, a Ryba wniesie do tej relacji ciepło i spokój.

Jesteście Rybami? Znacie jakieś Ryby? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
3.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =