Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona?

Horoskop    
ocena

Skorpion to najbardziej erotyczny ze wszystkich znaków, uwielbia nowe doświadczenia w sypialni i potrafi z miłosnych igraszek uczynić prawdziwą sztukę. Wobec swoich partnerów czy partnerek bywa bardzo wymagający. Jednocześnie miłość nie jest jedyną dziedziną, w której się realizuje. Jaki znak zodiaku najbardziej pasuje więc do temperamentu Skorpiona?

Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona?

photoxpress.com

Ryby. Ryba to dla Skorpiona partner idealny, przy niej Skorpion może pokazać wszystkie swoje atuty: siłę, determinację i inteligencję. Co więcej, ów znak Zodiaku słynący z ostrych reakcji i umiejętności obrony własnych racji, w związku z Rybą raczej nie musi używać swojego oręża. Ryba chętnie podporządkuje się władczemu Skorpionowi i znajdzie w tym nie mało radości. Relacja ta może być szczególnie owocna w życiu erotycznym tego związku. Seks ciągle na nowo rozbudza wzajemne uczucia Ryby i Skorpiona, będąc źródłem wielkiej satysfakcji i witalności.

Rak. Skorpion często wiąże się również z Rakiem, są to bowiem dwa znaki wodne. Skorpion zwykle chce dominować w tej relacji i narzucać Rakowi swoje zdanie. Dopóki Rak czuje, że uczucia Skorpiona są szczere i otrzymuje od niego wiele czułości, jest skłonny podporządkować się temu układowi. Rak stworzy Skorpionowi prawdziwe domowe ognisko, do którego będzie chętnie wracał i którego będzie strzegł. Wniesie również w życie dynamicznego, nerwowego Skorpiona nieco spokoju i harmonii. Jest to zatem bardzo korzystny układ.

Koziorożec. Niejednokrotnie drogi życiowe Skorpiona mogą się zejść z zodiakalnym Koziorożcem. Pozornie nie łączy ich wiele, jednak przy bliższym poznaniu oboje mogą poczuć wzajemne zafascynowanie. Skorpionowi często udaje się odsłonić prawdziwą naturę Koziorożca – jego głęboko ukrywaną erotyczną pasję. Poza tym są to silne osobowości, nastawione na zdobywanie jak najwyższych celów. Mocno angażują się w życie zawodowe, dlatego często poznają się w pracy. Jeśli między nimi zaiskrzy, potrafią stworzyć również ciepły dom.

Panna. Partnerem Skorpiona może być również Panna. Skorpion jest bowiem intuicjonistą i udaje mu się niejednokrotnie pokonać zawstydzenie Panny. Skorpion nie zawsze jednak będzie się chciał podporządkować racjonalizmowi partnera czy partnerki i na tym gruncie może dojść do wielu nieporozumień. Być może Skorpion i Panna bardziej nadają się na dobrych przyjaciół niż małżeństwo, ale przy odrobinie starań wszystko jest możliwe.

Jesteście Skorpionem? Znacie jakiegoś Skorpiona? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =