Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca?

Horoskop    
ocena

Strzelec to znak Zodiaku pozostający pod przemożnym wpływem Jowisza, co zapewnia mu zdolności analityczne i skłonność do refleksji. Jego najważniejszą cechą pozostaje natomiast nieustawanie w wysiłku samodoskonalenia. Z tego powodu nie każdy partner może stanowić dla niego odpowiednie towarzystwo. Jaki znak Zodiaku pasuje do Strzelca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca?

photoxpress.com

Bliźnięta. Z Bliźniakiem Strzelca łączy niestała natura i dość beztroskie podejście do życia. Ludzie z pod tych znaków uwielbiają zabawę i wszelkie nowości. Wieczne eksperymentowanie w rozmaitych dziedzinach to ich wspólna dewiza. Na pewno nie będą się więc ze sobą nudzić, a trzeba powiedzieć, że nuda i nadmiar obowiązków to rzeczy, które mogą całkowicie przytłoczyć Bliźniaka i Strzelca. Osoby te dają sobie nawzajem dużo wolności, mogą się w pełni realizować bez obaw o pretensje ze strony partnera.

Baran. Spotkanie Strzelca z Baranem może zaowocować wybuchem wulkanu namiętności. Są to znaki poddane żywiołowi ognia, cechuje je więc iście płomienna i silna natura. Nie ma tu problemów z nieśmiałością czy pruderią, a więc wszystko może się zdarzyć. Często w takich związkach wybuchają także zaciekłe kłótnie, ale w tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że „kto się czubi, ten się lubi”. Strzelec i Baran uwielbiają podróże, mają otwarte umysły i stanowią dla siebie nawzajem intelektualne wyzwanie. Ponadto cechuje ich wielka pomysłowość, tworzą więc wspólnie niezwykle twórczą konfigurację.

Lew. Strzelec doceni z pewnością indywidualizm i siłę wewnętrzną Lwa. Obydwa znaki mają podobny stosunek do spraw finansowych. Szybko i łatwo zdobywają pieniądze, ale nie przywiązują się do nich silnie, traktują je raczej jako okazję do wzbudzenia podziwu w otoczeniu. Strzelec i Lew bardzo cenią sukces i prestiż, razem potrafią o nie skutecznie walczyć. Łączy ich także optymizm i radosne widzenie świata. Nie boją się wielkich wyzwań, dlatego dobrze się razem czują. Stanowią również parę dobraną pod względem fizycznego temperamentu, więc mogą się wspólnie cieszyć udanym życiem erotycznym.

Waga. Również z Wagą Strzelec tworzy zgrany związek. Waga to bowiem uosobienie elegancji, dobrych manier i wdzięku, szybko zwraca więc uwagę Strzelca. Ten zaś potrafi zaimponować Wadze swoją błyskotliwością i inteligencją. Waga posiada także zdolności dyplomatyczne, dlatego potrafi załagodzić każdy konflikt spowodowany nazbyt spontanicznym zachowaniem Strzelca.

Jesteście Strzelcem? Znacie jakiegoś Strzelca? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
3.86
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =