Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Horoskop    
ocena

Urok osobisty, wdzięk i powodzenie u płci przeciwnej Waga zawdzięcza wpływom planety Wenus. Osoby urodzone pod tym znakiem Zodiaku posiadają talent do osiągania kompromisu w wielu trudnych sprawach. Mogłoby się więc wydawać, że Waga jest wymarzonym partnerem życiowym. Jednak nie z każdym znakiem może stworzyć idealny związek.

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

photoxpress.com

Bliźnięta. Waga to znak powietrzny, dlatego tworzy udane relacje z Bliźniętami. Oboje są bowiem niezmiernie towarzyscy, lubią błyszczeć w otoczeniu i często się bawić. Ponadto artystyczne uzdolnienia Wagi, poczucie estetyki i smaku bardzo podobają się Bliźniakowi. Ten poszukuje bowiem mocnych wrażeń, a przede wszystkim nowości. Waga stanowi dla Bliźniaka idealnego partnera, z którym na pewno nie będzie się nudzić. Gadatliwy i zwracający na siebie uwagę Bliźniak szybko przypadnie do gustu Wadze.

Wodnik. Waga potrafi docenić wszystko, co naprawdę wartościowe i wyjątkowe, dlatego jeśli spotka na swojej drodze Wodnika, na pewno się nim zainteresuje. Nikt przecież tak jak on nie potrafi zaakcentować swojego indywidualizmu i szerokich horyzontów myślowych. Związek Wagi i Wodnika zwykle posiada mocny wymiar duchowy. Przedstawiciele tych znaków po prostu znajdują porozumienie na poziomie emocjonalnym. Ich więź bywa zatem niemal magiczna. Oboje są również bardzo towarzyscy, lubią podróżować i poznawać nowe rzeczy.

Baran. Związek Wagi i Barana to zestawienie niemal mitologiczne: mamy tu do czynienia ze związkiem Wenus i Marsa. Jak można się domyślić, z takiego połączenia może wyniknąć tylko wielkie, namiętne uczucie. Siła, upartość i ognisty temperament Barana znajdą świetne zrównoważenie w uwodzicielskim uroku Wagi i to bez względu na to, kto tu jest mężczyzną, a kto kobietą. Wydaje się więc, że, jako kochankowie są dla siebie stworzeni. Trzeba jednak pamiętać, że w każdej wielkiej namiętności trzeba się liczyć z gwałtownymi emocjami o różnym zabarwieniu.

Strzelec. W sprzyjających warunkach może się udać związek Wagi ze Strzelcem. Co prawda, osoby z pod tych znaków różnią się nieco podejściem do życia: Strzelec ponad wszystko przedkłada własną wolność, Waga zaś poszukuje w erotycznej relacji poczucia bezpieczeństwa. Jednak wiele ich też łączy: optymizm, towarzyskość, umiłowanie piękna. Waga i Strzelec mogą zatem stać się partnerami życiowymi i być ze sobą szczęśliwi.

Jesteście Wagą? Znacie jakąś Wagę? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.43
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =