Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

Horoskop    
ocena

Wodnik to chodzący własnymi drogami indywidualista. Na każdy temat ma własne zdanie, nie liczą się dla niego żadne towarzyskie formy, ale największą wagę przywiązują do istoty danego problemu. Wodnik lubi poznawać świat i często angażuje się we wzniosłe przedsięwzięcia. Kto będzie dla niego doskonałym towarzyszem życiowym?

Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

photoxpress.com

Waga. Ze względu na duchowe powinowactwo Wodnikowi najłatwiej związać się z zodiakalną Wagą. Oboje uwielbiają sztukę, są wrażliwi, a niejednokrotnie zdarza się im być oderwanymi od życia idealistami. Waga jednak pomimo swoich duchowych przymiotów dysponuje większym wyczuciem realizmu, dlatego może skutecznie zahamować wdrożenie w życie utopijnych planów Wodnika. Waga może również nadać Wodnikowi nieco towarzyskiej ogłady i uświadomić mu jego nietaktowne zachowania. Jednocześnie Waga nie potrafi się oprzeć uwodzicielskiemu urokowi Wodnika. Jeśli jednak związek ma przetrwać długie lata, Wodnik musi powściągnąć swój indywidualizm i zatroszczyć się o Wagę, tak by czuła się przy nim bezpieczna.

Bliźnięta. Wodnik i Bliźnięta to bardzo udane połączenie. Przyciąga ich do siebie wieczna ciekawość życia i ochota do eksperymentowania. Stanowią dla siebie nawzajem intelektualną inspirację. Ciągle poszukują czegoś nowego, nie znoszą nudy i stagnacji. Przenosi się to również na życie erotyczne, w którym dążą do ciągłego ożywiania relacji. Wodnik i Bliźnięta uwielbiają także strzec swojego poczucia wolności, dlatego na pewno nie będą się nawzajem ograniczać. Prowadzą ze sobą nieustanną miłosną grę, w której nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś wyciągnie asa z rękawa. Dzięki takiemu podejściu Wodnik i Bliźniak ciągle się zaskakują i udaje im się utrzymać miłosne napięcie w związku.

Baran. Wyrafinowana fantazja i wyobraźnia Wodnika, zwłaszcza w sferze erotycznej może znaleźć doskonałe uzupełnienie w odwadze i sile Barana. W sypialni będzie się tu więc wiele działo. Praktyczny zmysł Barana może również świetnie dopełniać pomysłowość Wodnika. Razem będą więc tworzyć interesującą parę przeciwieństw. Oczywiście to, co ich różni, może stać się także przyczyną wzajemnych nieporozumień. Baran musi pogodzić się przede wszystkim z niezależnością Wodnika i ograniczyć swoją zaborczość. Z kolei Wodnik powinien nauczyć się nieco więcej odpowiedzialności. Wtedy na pewno między obojgiem nie będzie dochodziło do tak wielu sprzeczek i wspólna przyszłość będzie się rysować w różowych barwach.

Jesteście Wodnikiem? Znacie jakiegoś Wodnika? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =