E-papieros - działanie

Informator    
ocena

Koniec z ubraniami przesiąkniętymi dymem z papierosów, narzekaniem rodziny i dużymi wydatkami. Substancje smoliste odchodzą do lamusa, a Wy możecie skorzystać z alternatywnej formy palenia, która jest dużo mniej szkodliwa dla zdrowia. Z wyglądu elektroniczny papieros do złudzenia przypomina swój prototyp. Również żarzy się przy paleniu, lecz nie wydziela dymu, który szkodzi Waszym najbliższym. Ze względu na swój bardzo elegancki wygląd e-papieros jest znakomitym dodatkiem, którego nie powstydzicie się ani na spotkaniu biznesowym, ani podczas szykownego przyjęcia. Urządzenie cechuje ekologiczność, ponieważ można stosować je wielokrotnie i nie wydziela substancji smolistych. Jak każdy inny produkt e-papieros jest objęty gwarancją konsumencką. Ten bezpieczny dla zdrowia substytut papierosów z pewnością wkrótce zrewolucjonizuje rynek. Możecie palić go w domu, pracy, na stacji benzynowej, a nawet w pubie, w którym obowiązuje zakaz palenia.

E-papieros - działanie

pixabay.com

Budowa

E-papieros składa się z trzech elementów: baterii, atomizera oraz wkładu (kartridża).

Bateria
Baterię można ładować wielokrotnie. W trakcie palenia bateria zasila atomizer, który pobiera z wkładu płyn z nikotyną.
Atomizer
Atomizer wytwarza parę wodną, którą wydmuchuje palacz.
Wkład
Wkład umieszczony jest w ustniku. Znajduje się w nim płyn, który zawiera nikotynę. Po zaciągnięciu się nikotyna trafia bezpośrednio do płuc.

Cena

Kwota, jaką musicie zapłacić za elektronicznego papierosa rozpoczyna się od ok. 150 PLN wzwyż. Jednakże wydatek zwróci się Wam bardzo szybko. Zamiast matwić się o to, że kończą się Wam papierosy, możecie zaopatrzyć się we wkłady z nikotyną do swojego nowego gadżetu. Jeden wkład jest odpowiednikiem 10-15 papierosów i kosztuje zaledwie ok. 3 PLN.

Zawartość nikotyny

Dzięki elektronicznemu papierosowi nałogowi palacze mogą wedle uznania dozować sobie zawartość nikotyny, ograniczając stopniowo jej zawartość. Na rynku dostępne są wkłady, które zawierają różną dawkę nikotyny, zbliżoną do zawartości do paczki klasycznych papierosów. Paczka papierosów zawiera przeciętnie 22 mg nikotyny. Wkłady do e-papierosów – od 18 mg do 11 mg, w zależności od tego, czy wybierzecie mocny kartridż, standardowy czy light.

UWAGA!

Jeżeli rzuciliście już palenie, ale nie wiecie, co zrobić z rękami i trudno jest Wam pozbyć się przykrego nawyku palenia możecie zakupić wkłady z zerową zawartością nikotyny.

Palicie e-papierosa? Uważacie, że to dobry substytut dla zwykłych papierosów?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =

Polecamy