Darmowa telewizja przez internet - za darmo, bez limitów

Internet    
ocena
Nie macie pod ręką odbiornika TV, a chcielibyście oglądnąć telewizję przez Internet i to zupełnie za darmo? Przedstawiamy najciekawsze adresy, dzięki którym błyskawicznie będziecie mogli oglądać najciekawsze programy TV online.

Darmowa telewizja przez internet - za darmo, bez limitów

photoxpress.com

http://www.watch-tv.pl/ - spory wybór programów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wymagane jest pobranie wtyczki zajmującej kilka KB, za pomocą której uruchamiamy, np. program Windows Media Player i możemy cieszyć się wybraną stacją. W przypadku niektórych kanałów nie trzeba instalować żadnych dodatków, jednak wymagane jest odczekanie dłuższej chwili w celu załadowania stacji;

http://www.megawypas.pl – kolejna bardzo dobra strona z bardzo bogatym wyborem oferty programowej podzielonej tematycznie (m.in. kanały polskie, filmowe, dla dzieci, sportowe czy muzyczne). Zaletą jest brak koniecznoci instalowania wtyczek i szybkie ładowanie stacji.

http://www.ipla.pl/ – najpierw należy pobrać i zainstalować program Ipla, a następnie można cieszyć się bogatą ofertą programów telewizji Polsat. Znajdziemy tu zarówno archiwalne seriale posegregowane tematycznie oraz według sezonów, jak również programy na żywo (choć część jest niestety płatnych, np. gale sportowe).

http://www.dtvi.pl/ – kolejna ciekawa propozycja zawierająca kilkanaście programów o rozmaitej tematyce. Wadą jest jednak dość długi czas doczytywania

Czy korzystacie z telewizji internetowej? Którą cenicie najbardziej? Komentujcie!

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =