Jak pisać presell pages?

Internet    
ocena

Presell pages to strony, na których publikowane są artykuły sponsorowane z umieszczonymi odnośnikami. W Polsce takie teksty określane są nazwą precle. Tworzenie tego typu artykułów pozwala na świetną promocje stron i ich wysokie pozycjonowanie

Jak pisać presell pages?

sxc.hu

Umieszczając precle na stronach presell pages należy zapoznać się z regulaminem danego serwisu by uniknąć nieporozumień i otrzymać informacje dotyczące wymagań jakie stawiają twórcy serwisu przed osobami umieszczającymi swoje artykuły.

Tworząc precle należy pamiętać by nie były to kopie artykułów z innych miejsc w sieci. Precle powinny być unikalnym testem. Ponadto, powinny być napisane poprawnym językiem, przystępnym dla użytkowników.

Co ważniejsze, należy trzymać się określonej tematyki – nie pisać o świętach i linkować do słowa opakowania. Raczej skupić się na tekście o opakowaniach.

Przygotowując teksty warto zadbać o nagłówki, wypunktowania czy wyróżnienia.

Słowa kluczowe należy powtórzyć kilkakrotnie, ale nie przesadzać z ich ilością. Należy je umieszczać w różnych odmianach.

Przygładem presell pages jest na przykład polski: http://www.presellpage.com.pl/ który świetnie oddaje ideę tego typu stron internetowych.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =