Jak ściągać z wrzuty?

Internet    
ocena

Ściąganie z wrzuty jest możliwe, jednak przy wykorzystaniu specjalnych programów i stron internetowych, a poniżej znajdziecie sposób jak to zrobić.

Jak ściągać z wrzuty?

photoxpress.pl

Wrzuta.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów hostujących pliki. Co to znaczy? Strona pozwala na wysyłanie na serwery plików muzycznych, filmowych, obrazów i dokumentów, a następnie udostępnianie ich innym użytkownikom. Najważniejszą zaletą tej strony jest fakt, że do korzystania z jej zawartości nie jest niezbędna rejestracja, oraz to, że wszystko można przeglądać na stronie, bez konieczności pobierania plików. Co jednak, jeśli chcielibyśmy mieć interesujący nas plik na dysku własnego komputera?


1. Na początek wejdź na stronę Wrzuta.pl i znajdź interesujący Cię plik do pobrania.  Po jego wybraniu ukazać powinno się okno z odtwarzaczem online umożliwiającym przeglądanie lub przesłuchanie danego pliku. Zaraz pod nim znajduje się zakładka – „Link do pliku” a w nim specjalny link, który należy skopiować.

Wrzuta ściąganie

2. Następnie otwórz nowe okno przeglądarki i wpisz adres strony www.dwrzuta.pl . Jest to jedna z najpopularniejszych stron umożliwiających ściąganie plików z wrzuty. W miejscu do tego przeznaczonym i zaznaczonym na poniższym obrazku należy wkleić, skopiowany wcześniej link z plikiem i kliknąć – Pobierz.

Uwaga na zamieszczony w pasku pobierania znacznik http:// który najlepiej od razu przed skopiowaniem usunąć i wyczyścić pasek, żeby nie podwoić go w linku.  

jak ściągać z wrzuty

3. Po kliknięciu na pobierz następuje pobieranie wskazanego pliku.


Z jakich stron do słuchania muzyki korzystacie? Które lubicie najbardziej?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =