Jak ściągnąć muzykę z youtube?

Internet    
ocena

Serwis internetowy YouTube to prawdziwa kopalnia teledysków i ciekawych utworów, które w szybki i łatwy sposób mogą się znaleźć również na dysku Twojego komputera. Współczesne programy i serwisy internetowe umożliwiają nie tylko pobieranie filmików z YouTube, ale i ściąganie wyłącznie ścieżki dźwiękowej, gotowej do odtworzenia np. na przenośnym odtwarzaczu mp3 czy też iPodzie. Co ważne, najprostszy sposób na ściąganie muzyki z YouTube nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji.

Jak ściągnąć muzykę z youtube?

photoxpress.pl

1. Na początek wejdź na stronę YouTube i wybierz interesujący Cię filmik z muzyką. Następnie skopiuj bezpośredni link, prowadzący do tego filmiku, który możesz znaleźć w specjalnym okienku, pojawiającym się po kliknięciu na „Udostępnij”.

YouTube

2. Teraz w nowym oknie przeglądarki wpisz adres strony internetowej – 2conv.com, która umożliwia pobieranie muzyki z YouTube. W miejscu do tego przeznaczonym, wklej skopiowany link do filmiku z którego chcesz pobrać muzykę. Zaakceptuj warunki konwersji i kliknij „Next”.

pobieranie muzyki z YouTube, link


3. Teraz program pobiera interesujący Cię filmik, co może zająć trochę czasu. Gdy proces zostanie ukończony, w następnym oknie wybierz format w jakim ma zostać zapisany plik dźwiękowy, najlepiej mp3, a pozostałe ustawienia pozostaw na „default”. Jeśli chcesz, możesz również podać swój mail i nazwę pliku, który powstanie po konwersji, ale nie jest to obowiązkowe. Następnie po raz kolejny kliknij „Next”.

wypełnianie danych

4. Program rozpocznie właściwą konwersję, a po jej zakończeniu możliwe będzie pobranie pliku z interesującą Cię muzyką.

UWAGA!

Na koniec warto pamiętać, że serwis pozwala na darmową konwersję 10 filmików na dzień. Jeśli ktoś jest zainteresowany większą liczbą, musi dokonać płatnej rejestracji.

Z jakich serwisów korzystacie, by słuchać muzyki w Internecie? Które jest Waszym ulubionym?

OCENA
4.64
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =